PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ezbud-Interster postawi w Łódzkiem dwa hotele

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 lut 2012 12:42

Firma Ezbud-Interster zajmująca się m.in. budową mieszkań i lokali usługowych, zamierza wybudować w ciągu dwóch najbliższych lat dwa hotele - w Łodzi przy ul. Piłsudskiego i w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. PCK.

REKLAMA

- Inwestycję przy ul. Piłsudskiego 115 rozpoczniemy prawdopodobnie w marcu lub kwietniu. Obecnie czekamy na uprawomocnienie się pozwolenia na budowę - mówi Anna Bublewicz-Kucińska, dyrektor ds. inwestycji w firmie Ezbud-Interster.

Niewielki hotel będzie w stanie przyjąć 55 gości, będzie dysponował zapleczem gastronomicznyn i parkingiem. Jego otwarcie zaplanowano na 2013 rok. Firma prawdopodobnie sama poprowadzi hotel, który - zależnie od decyzji odnośnie wyposażenia - ma zostać skategoryzowany na dwie lub trzy gwiazdki.

Drugi z hoteli powstanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. PCK i będzie zlokalizowany bezpośrednio nad rzeką Pilicą. Inwestycja będzie realizowana dwuetapowo - w pierwszym etapie, który ma zostać zakończony w tym roku albo na początku 2013, powstanie 100 miejsc noclegowych. Drugi etap to około 150 miejsc. Otwarcie tej części przewidziano na rok 2014.

Oprócz miejsc noclegowych, w hotelu znajdą się sale konferencyjne, spa, jacuzzi i rozbudowane zaplecze gastronomiczne.
Obecnie inwestycja jest w stanie surowym zamkniętym. Terminy oddania jej poszczególnych etapów do użytku będą zależały od sytuacji na rynku nieruchomości i od możliwości uzyskania kredytu - informuje Anna Bublewicz-Kucińska.

Hotel w Tomaszowie będzie się starał o przyznanie 4 gwiazdek.

Ezbud-Interster sp. z o.o. to firma działająca na rynku budowlanym i deweloperskim w województwie łódzkim. Obecnie koncentruje się na budowie lokali mieszkalnych i usługowych, a także sprzedaży i zarządzaniu wybudowanymi nieruchomościami.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA