PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Franz Jurkowitsch: Na polskim rynku brakuje sieci na miarę Motel One

  • Autor: propertynews.pl
  • 28 wrz 2015 10:48

Franz Jurkowitsch: Na polskim rynku brakuje sieci na miarę Motel One Franz Jurkowitsch, prezes spółki Warimpex

Na polskim rynku brakuje marki na miarę Motel One – niemieckiej sieci hoteli low-budget, która jest obecna we wszystkich ważnych ośrodkach, ale też mniejszych miastach - uważa Franz Jurkowitsch, prezes spółki Warimpex.

REKLAMA

Jak mówi podczas konferencji Property Forum 2015, goście Motel One dobrze znają zakres cen i wiedzą, jakich udogodnień mogą się spodziewać. W Polsce nie musi to być oczywiście ta sama sieć, ale na pewno takiej struktury o podobnym koncepcie jeszcze brakuje.

Jurkowitsch uważa, że rozwój rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, w szczególności biurowych i handlowych, stymuluje rozwój branży hotelowej. - Polska w ciągu dwóch ostatnich lat stała się płynnym rynkiem, takim jak Niemcy czy Austria. Jej wskaźniki zysku w obrębie „Central Business District” (CBD) są bardzo zbliżone do tych dwóch państw - mówi.

Ponadto, na lepszą kondycję rynku hoteli ma wpływ stale poprawiający się stan infrastruktury w Polsce. - Obecnie mamy do dyspozycji lepszej jakości autostrady, komunikacja między miastami poprawiła się, znacząco zwiększa się liczba połączeń lotniczych z państwami Zachodu – nie tylko z Warszawy, ale także z mniejszych miast, a to zawsze stanowi podstawę pozytywnego rozwoju rynku hotelowego - podsumowuje.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA