PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Głód luksusu

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 02 mar 2016 11:43

Głód luksusu Shuckie Ovadiah, CEO OVO Wrocław

Polska to znakomite miejsce na inwestycje wielofunkcyjne, a zamożni Polacy odczuwają głód luksusu. O przyszłości projektów typu mixed-use mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

REKLAMA

Według inwestora OVO Wrocław, projekty mixed-use oferujące wiele funkcji, w tym handlową, usługową, rozrywkową, ale też hotelową czy biurową, potrafią znacząco wzbogacić życie mieszkańców i mają dużą przyszłość.

- Z pewnością w Polsce będzie powstawało coraz więcej budynków wielofunkcyjnych. Rynek rozwija się tu podobnie jak rynki zachodnie, gdzie znajdziemy wiele przykładów inwestycji mixed-use. To domena Nowego Jorku czy Londynu, ale tego rodzaju projekty realizowane są też w takich miastach, jak Berlin, Frankfurt nad Menem, Barcelona, Genewa czy Tel Awiw. Trend pojawił się także w Polsce - mówi Shuckie Ovadiah. - Firmy inwestują tu, ponieważ Polska to znakomite miejsce na inwestycję, a zamożni Polacy odczuwają głód luksusu. Deweloperzy również odczuwają głód i szykują projekty dla kolejnych inwestycji.

Wielofunkcyjny kompleks z apartamentami, penthouse’ami i ekskluzywnymi biurami będzie gotowy w 2016 roku. Strefa handlowo-usługowa to ważna część OVO Wrocław. Retail został zaprojektowany na kondygnacji -1, gdzie znajdzie się przede wszystkim kasyno i centrum fitness z basenem oraz spa, a także na parterze. To tutaj powstaną restauracje czy lokale handlowe i usługowe.

- Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi zainteresowanymi. Ofertę kierujemy głównie do najemców z branży gastronomicznej, kawiarni, cukierni oraz piekarni, poszukujemy najemców z branż: moda i biżuteria z segmentu premium, perfumerii, a także regionalnego rzemiosła – mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław. - W ubiegłym tygodniu podpisaliśmy umowę z najemcą, który stworzy w OVO Wrocław restaurację serwującą wykwintne dania mięsne.

Działalnością w luksusowym OVO Wrocław są zainteresowani najemcy preferujący kameralną atmosferę w ekskluzywnym miejscu. - Zależy im na prestiżu związanym z miejscem. W OVO Wrocław znajdą doskonałą lokalizację oraz znakomitą ekspozycję, a także mogą liczyć na klientów poszukujących unikatowej oferty. Do dyspozycji oddajemy w sumie 4,6 tys. mkw. powierzchni, z czego na parterze budynku dostępne jest ok 2 tys. mkw. - mówi Ewa Omasta.

Według przedstawicielki inwestora, Polacy stają się coraz zamożniejsi, więc coraz chętniej poszukują ekskluzywnej oferty. - To będzie przyciągało do Polski kolejne marki luksusowe, które będą otwierały tutaj swoje salony – wyjaśnia. - A pierwsi na rynku mogą skorzystać najwięcej.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA