22-02-2012, Propertynews.pl
  • drukuj
  • poleć tekst

Gromada szuka inwestora do wspólnego przedsięwzięcia w branży hotelarskiej

Sieć hotelowa Gromada poszukuje inwestora do wspólnego przedsięwzięcia w branży hotelarskiej dotyczącego centrum kongresowo-hotelowego w Krakowie. Spółka jest też zainteresowana sprzedażą tego projektu inwestycyjnego.
Przeczytaj również

Chodzi o nowo wybudowane centrum kongresowo-hotelowe w Krakowie. Jak podaje Gromada, w obiekcie zaprojektowano największe w Polsce zaplecze konferencyjne o powierzchni 4,5 tys. mkw. W części hotelowej ma się znaleźć 220 pokoi o cztarogwiazdkowym standardzie.

Budowa hotelu ruszyła w 2008 roku. Wykonawcą części inwestycji była firma Covec.

Gromada od 75 lat prowadzi działalność hotelarską i turystyczną w kraju i zagranicą. Ma 18 hoteli, w tym dwa za granicą w Berlinie i Kapsztadzie, trzy ośrodki wypoczynkowe, 14 regionalnych biur turystycznych własnych, 9 biur licencyjnych oraz ponad 200 biur agencyjnych.

 

Więcej informacji
Gromada | hotele inwestycje

Brak komentarzy


POLECAMY W DZIALE
Jeszcze niesprywatyzowane uzdrowiska mogą być łakomym kąskiem dla inwestorów

Jeszcze siedem spółek uzdrowiskowych pozostało w Polsce do sprywatyzowania. - Prywatyzacja wydaje się najprostszym sposobem na podniesienie rentowności takich nieruchomości. W innym przypadku obiekty te będą „ubogimi siostrami" prywatnych sanatoriów i hoteli - przestrzegał podczas sesji Uzdrowiska w Polsce, odbywającej się w czasie Europejskiego Kongresu Gospodarczego, Jan Golba, prezes zarządu Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP, burmistrz Muszyny. więcej
Nieruchomości komercyjne na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Drugi dzień Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach upłynie m.in. pod znakiem dyskusji o rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Centralnej i Polsce. Uczestnicy sesji będą rozmawiać na temat kondycji i prognoz rozwoju sektora, źródłach finansowania, bezpieczeństwie inwestycyjnym w tej branży, a także wskażą lokalizacje, gdzie wciąż brakuje powierzchni komercyjnej. więcej
Nowy hotel powstaje w Lubinie

Przy ul. Kwiatowej, w pobliżu wyjazdu z Lubina, rozpoczęła się budowa trzygwiazdkowego hotelu klasy biznesowej. Pierwszych gości obiekt przyjmie w IV kwartale 2013 r. - informuje portal Lubin.pl. więcej
reklama
TAGI
reklama
www.dlahandlu.pl
www.portalspożywczy.pl