PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grupa Hoteli WAM ponownie wystawia na sprzedaż nieruchomości hotelowe

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 gru 2011 16:41

Krakowska Grupa Hoteli WAM wystawiła na sprzedaż pięć nieruchomości. Chce sprzedać dwugwiazdkowy hotel Bliza Wejherowie, nieczynny już hotel w Bydgoszczy, obiekt hotelowy Cassubia w Helu, kompleks nieruchomości we Wrocławiu, a także budynek o funkcji hotelowej położony w Grudziądzu - podano w komunikacie.

REKLAMA

Cena wywoławcza hotelu Bliza to 5,7 mln zł. Siedmiokondygnacyjny hotel znajduje się na Osiedlu Przyjaźni 1 w Wejherowie. W obiekcie są 73 pokoje, w których jest 126 miejsc noclegowych, poza tym dwie sale konferencyjne. Warunkiem przystąpienia do postępowania jest wpłacenie przez oferenta wadium w wysokości 570 tys. zł.

Nieruchomość w Bydgoszczy mieści się przy ul. Ikara 18 oraz przy ul. Szubińskiej. Budynek o funkcji hotelowej był uprzednio skategoryzowany jako hotel trzygwiazdkowy, posiadał 23 pokoje hotelowe z około 56 miejscami noclegowymi, obecnie jest nieczynny. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 3,98 mln zł. Wadium wynosi 398,4 tys. zł.

Obiekt hotelowy Cassubia w Helu jest formalnie nieskategoryzowany jako hotel. Posiada 85 pokoi, w których było około 130 miejsc noclegowych. Cena wywoławcza to 2,98 mln. Wysokość wadium to 297,5 tys. zł.

Kompleks nieruchomości we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej składa się m.in. z budynku o funkcji innej niż mieszkalna i zgodnie ze studium zagospodarowania przestrzennego znajduje się m.in. w strefie usług oraz terenów komercyjnych. Jego cena to 5, 4 mln zł, a wadium wynosi 540 tys. zł.

Nieruchomość w Grudziądzu przy ul. Legionów 53 składa się m.in. z budynku o funkcji hotelowej. Obiekt posiada 23 pokoje hotelowe przygotowane do przyjęcia ok. 40 gości. Jego cena wywoławcza to 2,96 mln zł, a wadium wynosi 296 tys. zł.

Wadium w każdym z przypadków należy wpłacać do 4 stycznia 2012 r., a oferty są przyjmowane do 9 stycznia.

To kolejna próba sprzedaży wymienionych nieruchomości - pierwsza miała miejsce w lipcu br.

W sumie spółka ma 18 obiektów noclegowych. Są zlokalizowane w 16 największych miastach Polski, m.in. w Krakowie, Poznaniu, Olsztynie, Warszawie i Łodzi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA