PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grupa Jaguar przeprowadza emisję akcji z zachowaniem prawa poboru dla akcjonariuszy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 lut 2016 07:40

Grupa Jaguar przeprowadza emisję akcji z zachowaniem prawa poboru dla akcjonariuszy Fot. Fotolia

Grupa Jaguar specjalizująca się w obrocie ziemią oraz projektami mieszkaniowymi i turystycznymi zamierza pozyskać fundusze z tytułu emisji akcji.

REKLAMA

Grupa Jaguar przeprowadza obecnie emisję akcji serii D. Jest to emisja z zachowaniem prawa poboru dla akcjonariuszy spółki w stosunku 1:5, a cena emisyjna akcji wynosi 0,10 zł za szt. Dzień ustalenia prawa poboru przypadał na 23 listopada 2015 roku. Zapisy. na akcje serii D będą przyjmowane w dniach od 17 lutego do 8 marca 2016 r. Grupa Jaguar planuje tym samym podnieść kapitał zakładowy z dotychczasowej kwoty 121,4 tys. zł do wysokości nie większej niż 728,3 tys. zł.

- Cel emisji to po pierwsze zasilenie kapitału obrotowego, który spółka zamierza wykorzystać na zakup kolejnych kamienic przeznaczonych do remontu. Po drugie, ta emisja to ukłon w stronę inwestorów, którzy przy cenie emisyjnej równej nominalnej mogą znacząco poprawić sobie średnią cenę zakupu. Wczoraj rozpoczęły się zapisy na akcje i liczymy, że zakończą się one sukcesem. Zależy nam też na zwiększeniu ilości akcji, a kolejnym krokiem będzie praca nad wzrostem ich wartości. W mojej opinii, dzisiejsza cena akcji nie odzwierciedla wartości naszego majątku, nie mówiąc już o ich wycenie dyskontującej nasze know-how oraz plany rozwoju - komentuje Jacek Wieczorkowski, członek zarządu spółki.

Grupa Jaguar S.A. wypracowała w 2015 r. zysk netto w wysokości 35 tys. zł przy przychodach ze sprzedaży sięgających 1,9 mln złotych. Spółka realizuje obecnie kilka projektów inwestycyjnych w zakresie nieruchomości gruntowych, m.in. w Zdradzie, Odargowie i Sznurkach. 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA