PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grupa PGU inwestuje w modernizację kolejnego uzdrowiska

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 kwi 2015 07:55

Grupa PGU inwestuje w modernizację kolejnego uzdrowiska

W pierwszym półroczu 2015 roku Uzdrowisko Połczyn zaprezentuje w nowej odsłonie swój ośrodek Borkowo - mówi w rozmowie z portalem Propertynews.pl Maciej Markowski, wiceprezes zarządu Uzdrowiska Kłodzkie – Grupa PGU.

REKLAMA

Na terenie Uzdrowiska Połczyn w ośrodku Borkowo trwają prace inwestycyjne mające na celu podwyższenie standardu świadczonych usług, szczególnie pod kątem klientów komercyjnych. - Głównym założeniem tego projektu w ośrodku Borkowo jest modernizacja pokoi, kompleksowy remont bazy zabiegowej oraz jadalni, a także doposażenie obiektu w nowoczesne nagłośnienie i sprzęt multimedialny. W ramach prac wymieniona zostanie również galanteria hotelowa oraz powstaną łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych - mówi Maciej Markowski, wiceprezes zarządu Uzdrowiska Kłodzkie - Grupa PGU.

Ośrodek Borkowo wyróżnia się atrakcyjnym położeniem pod względem przyrodniczym jak i krajobrazowym. Borkowo wkomponowane jest w otulinę Drawskiego Parku Krajobrazowego, a z okien tego obiektu rozciąga się widok na zalew połczyński.

- Ośrodki Polskiej Grupy Uzdrowisk poprzez kolejne inwestycje stale unowocześniają swoją infrastrukturę, a poprzez szkolenia kadry, podnoszone są kwalifikacje personelu medycznego i rehabilitacyjnego. Dzięki temu stajemy się konkurencyjni nie tylko na rynku uzdrowisk polskich i zagranicznych, ale również wśród obiektów hotelowych i rekreacyjnych. Nasza oferta, nie tylko lecznicza i rehabilitacyjna, ale i rekreacyjna oraz turystyczna, staje się na tyle szeroka i atrakcyjna, że spokojnie możemy wychodzić naprzeciw potrzebom osób, które chcą nie tylko zadbać o zdrowie, ale i w wyjątkowych warunkach klimatycznych, w coraz nowocześniejszych obiektach spędzić urlop, wypocząć, czy uprawiać sporty - zapewnia Maciej Markowski.

W marcu br. zakończono modernizację dwóch innych obiektów, należących do PGU:  Szpitala Uzdrowiskowego „Jagusia” w Uzdrowiskach Kłodzkich oraz „Długiego Domu” w Uzdrowisku Cieplice. Stworzono nowoczesny obiekt uzdrowiskowy o wysokim standardzie. 

- Dzięki modernizacji Szpitala Uzdrowiskowego „Jagusia”, powstał wysokiej klasy obiekt, posiadający 120 miejsc noclegowych, a także 13 pracowni multimedialnych o różnych funkcjach, w tym m.in. sala do warsztatów kulinarnych, 4 nowe sale lekcyjne, sala nagrań i obróbki materiałów AV oraz sale terapeutyczne - mówi Maciej Markowski. Program leczenia został wzbogacony o pięć nowych warsztatów dla dzieci i rodziców.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA