PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grupa PGU inwestuje w modernizację kolejnego uzdrowiska

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 kwi 2015 07:55

Grupa PGU inwestuje w modernizację kolejnego uzdrowiska

W pierwszym półroczu 2015 roku Uzdrowisko Połczyn zaprezentuje w nowej odsłonie swój ośrodek Borkowo - mówi w rozmowie z portalem Propertynews.pl Maciej Markowski, wiceprezes zarządu Uzdrowiska Kłodzkie – Grupa PGU.

REKLAMA

Na terenie Uzdrowiska Połczyn w ośrodku Borkowo trwają prace inwestycyjne mające na celu podwyższenie standardu świadczonych usług, szczególnie pod kątem klientów komercyjnych. - Głównym założeniem tego projektu w ośrodku Borkowo jest modernizacja pokoi, kompleksowy remont bazy zabiegowej oraz jadalni, a także doposażenie obiektu w nowoczesne nagłośnienie i sprzęt multimedialny. W ramach prac wymieniona zostanie również galanteria hotelowa oraz powstaną łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych - mówi Maciej Markowski, wiceprezes zarządu Uzdrowiska Kłodzkie - Grupa PGU.

Ośrodek Borkowo wyróżnia się atrakcyjnym położeniem pod względem przyrodniczym jak i krajobrazowym. Borkowo wkomponowane jest w otulinę Drawskiego Parku Krajobrazowego, a z okien tego obiektu rozciąga się widok na zalew połczyński.

- Ośrodki Polskiej Grupy Uzdrowisk poprzez kolejne inwestycje stale unowocześniają swoją infrastrukturę, a poprzez szkolenia kadry, podnoszone są kwalifikacje personelu medycznego i rehabilitacyjnego. Dzięki temu stajemy się konkurencyjni nie tylko na rynku uzdrowisk polskich i zagranicznych, ale również wśród obiektów hotelowych i rekreacyjnych. Nasza oferta, nie tylko lecznicza i rehabilitacyjna, ale i rekreacyjna oraz turystyczna, staje się na tyle szeroka i atrakcyjna, że spokojnie możemy wychodzić naprzeciw potrzebom osób, które chcą nie tylko zadbać o zdrowie, ale i w wyjątkowych warunkach klimatycznych, w coraz nowocześniejszych obiektach spędzić urlop, wypocząć, czy uprawiać sporty - zapewnia Maciej Markowski.

W marcu br. zakończono modernizację dwóch innych obiektów, należących do PGU:  Szpitala Uzdrowiskowego „Jagusia” w Uzdrowiskach Kłodzkich oraz „Długiego Domu” w Uzdrowisku Cieplice. Stworzono nowoczesny obiekt uzdrowiskowy o wysokim standardzie. 

- Dzięki modernizacji Szpitala Uzdrowiskowego „Jagusia”, powstał wysokiej klasy obiekt, posiadający 120 miejsc noclegowych, a także 13 pracowni multimedialnych o różnych funkcjach, w tym m.in. sala do warsztatów kulinarnych, 4 nowe sale lekcyjne, sala nagrań i obróbki materiałów AV oraz sale terapeutyczne - mówi Maciej Markowski. Program leczenia został wzbogacony o pięć nowych warsztatów dla dzieci i rodziców.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA