PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grupa PHN zbuduje czterogwiazdkowy hotel w Gdańsku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 sie 2011 13:20

Grupa PHN zbuduje czterogwiazdkowy hotel w Gdańsku

Grupa Polski Holding Nieruchomości SA zbuduje hotel na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. - Jesteśmy w przededniu rozpoczęcia nowej inwestycji hotelowej na terenie należącym do PHN. Mamy już pozwolenie na budowę, wkrótce powinny rozpocząć się pierwsze prace - mówi w rozmowie z portalem Propertynews.pl Wojciech Papierak, prezes Grupy PHN SA.

REKLAMA

Jak poinformowała Grupa na swojej stronie internetowej, inwestycja ma polegać na budowie czterogwiazdkowego hotelu z 70 pokojami dwuosobowymi i 20 apartamentami. Powierzchnia całkowita hotelu wyniesie ponad 6 tys. mkw. - Na tym etapie mogę powiedzieć, że będzie to średniej wielkości obiekt. Rozmawiamy z operatorem zainteresowanym tą inwestycją - wyjaśnia Wojciech Papierak.

Obecnie w portfolio hotelowym Grupy znajdują się m.in. hotele w Warszawie, w tym Hotel Wilanów, Apartamenty Hotelowe Zgoda oraz Lipowy Przylądek. Na razie nie wiadomo, czy PHN będzie realizował kolejne inwestycje hotelowe, ani też czy w przyszłości będzie kontynuował działalność hotelarską. - Nie odpowiedzieliśmy sobie jeszcze na to pytanie. Chciałbym podkreślić, że nie zamierzamy pozbywać się aktywów bez dokładnego przeanalizowania sytuacji każdej nieruchomości. Mamy hotele, które pracują na siebie, nie musimy do nich dokładać, a co najważniejsze przynoszą nam stały dochód - zaznacza Wojciech Papierak.

Polski Holding Nieruchomości SA tworzy skonsolidowaną grupę spółek nieruchomościowych, która zajmuje się wynajmem, sprzedażą i administrowaniem nieruchomościami oraz komercyjnym zagospodarowywaniem nieruchomości inwestycyjnych. Spółka realizuje ponadto projekty inwestycyjne budowy nowoczesnych biurowców oraz posiada w zasobach hotele i ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA