PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hilton tworzy nową markę hoteli

  • Autor: Propertynews.pl
  • 15 paź 2014 16:45

Hilton tworzy nową markę hoteli

Hilton Worldwide poinformowało o wprowadzeniu nowej marki hoteli: Canopy by Hilton. Znajdą się w niej obiekty z kategorii „lifestyle”, których koncepcję dostosowano do wymagań osób podróżujących zarówno służbowo, jak i w ramach wolnego czasu.

REKLAMA

Założenia marki Canopy by Hilton przedstawił Christopher J. Nassetta, prezes i dyrektor generalny Hilton Worldwide. Jego wystąpieniu na odbywającej się w Orlando na Florydzie konferencji Hilton Worldwide Global Partnership przysłuchiwało się blisko 1900 właścicieli obiektów i deweloperów.

- Rynek niecierpliwie wyczekuje debiutu marki Canopy by Hilton, która dzięki zakrojonym na szeroką skalę badaniom wyróżnia się innowacyjnym podejściem do takich kwestii jak gościnność i wrażenia gości - powiedział Nassetta. - Za szansę uznaliśmy nie tylko wprowadzenie nowej marki, umożliwiającej nam działalność w kategorii „lifestyle", lecz także stworzenie nowej jakości w tym segmencie. Chcemy, by nasze hotele były dostępne dla szerszego kręgu podróżujących. W tym celu za niezbędne uznaliśmy ograniczenie roli kosztownego wystroju i skupienie się na idealnym zaspokojeniu potrzeb naszych gości, którzy od hotelu oczekują komfortu, możliwości wypoczynku, a także dodatkowych udogodnień - dodał.

Canopy by Hilton stanowi przykład nowej koncepcji hotelu, która charakteryzuje się wysokim potencjałem wzrostu, przejrzystą ofertą dla gościa oraz trwałym modelem biznesowym.

- Wprowadziliśmy markę, która koncentruje się na mentalności podróżujących dziś ludzi i zapewnieniu pozytywnych wrażeń z pobytu - mówi John T.A. Vanderslice, dyrektor ds. marek luksusowych i lifestyle'owych w Hilton Worldwide.

- Canopy to w założeniu nowy hotel o starannie wybranej lokalizacji, który pozwala zregenerować się, zapewnia prostą, adaptowaną do potrzeb gości ofertę, a także komfortowo urządzoną przestrzeń. To miejsce, w którym goście mogą poczuć się lepiej - dodaje.

W wyniku przeprowadzonych przez Hilton Worldwide, zakrojonych na szeroką skalę badań i analiz, każdy składnik oferty Canopy by Hilton został zoptymalizowany i zaakceptowany zarówno przez gości, jak i właścicieli. Poza zapewnieniem pozytywnych wrażeń z pobytu, hotel Canopy musi się wyróżniać czterema fundamentalnymi cechami: doskonałe sąsiedztwo, komfort i design, dodatkowe udogodnienia oraz kultura „positively yours".

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA