PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotel Kraków Airport inwestuje w nowoczesne technologie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 wrz 2014 12:15

Hotel Kraków Airport inwestuje w nowoczesne technologie

1. września firma Wind Mobile podpisała z siecią Hilton, operatorem hotelu Kraków Airport umowę na wdrożenie rozwiązania iLumio w obiekcie. Wartość transakcji to 500 tys. złotych.

REKLAMA

- Nawiązanie współpracy z jedną z największych na świecie sieci hotelowych, jaką jest Hilton, to dla nas znakomita możliwość rozwoju i wdrażania naszych rozwiązań w kolejnych hotelach sieci. Obecnie prowadzimy rozmowy z wieloma klientami i już wkrótce będziemy mogli informować o kolejnych wdrożeniach. Jeszcze we wrześniu zaprezentujemy najnowsze funkcjonalności iLumio na targach w Dubaju, równocześnie mocno promując ten produkt na tamtym rynku - mówi Łukasz Nowak, dyrektor działu iLumio.

iLumio to nowoczesny system interaktywnej obsługi gości hotelowych, zapewniający gościom stały dostęp do multimedialnej rozrywki w postaci telewizji HD, internetu, gier, aplikacji czy wypożyczalni VOD. System umożliwia korzystanie z usług hotelowych, a aplikacja mobilna daje dodatkowe, niespotykane dotąd możliwości. Od strony zaplecza hotelowego system ułatwia organizację pracy oraz umożliwia indywidualne podejście do gości, co znacznie wpływa na wydajność i komfort pobytu.

Hotel Airport Balice jest już na ukończeniu prac i planuje swoje otwarcie w najbliższych miesiącach, a wprowadzenie nowoczesnego rozwiązania iLumio, wpasowuje się w oferowany gościom wysoki standard obsługi. W około 200 pokojach hotelowych zostanie zainstalowane urządzenie, które poprzez skomplikowaną, ale wydajną architekturę middleware umożliwi hotelowi oferowanie nowoczesnych usług. Wdrożenie ma zakończyć się jeszcze we wrześniu.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA