PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotel Ossa do wzięcia

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 gru 2017 17:00

Hotel Ossa do wzięcia Hotel Ossa Congress&Spa, fot. Sergiy Palamarchuk/Shutterstock

Nieruchomości należące do spółki akcyjnej w Ossie, będącej w upadłości likwidacyjnej przejdą w ręce dzierżawcy. Syndyk masy upadłości Park Edukacji ogłosił właśnie przetarg.

REKLAMA

Przedmiotem dzierżawy jest przedsiębiorstwo Park Edukacji w Ossie będące w upadłości likwidacyjnej. W jego skład wchodzą nieruchomości położone w miejscowości Ossa na terenie powiatu Rawa Mazowiecka o łącznej powierzchni ponad 125 tys. mkw. Znajduje się tam ośrodek konferencyjno-szkoleniowy z częścią hotelową Hotel Ossa Congress&Spa. Dzierżawę objęty będzie także znak towarowy słowno-graficzny „Hotelossa Congress & Spa”, licencje na oprogramowanie komputerowe, a ponadto środki transportu oraz zbiór ruchomości stanowiących wyposażenie ośrodka konferencyjno-szkoleniowego z hotelem, służących do prowadzenia przedsiębiorstwa.

Umowa dzierżawy przedsiębiorstwa z wyłonionym oferentem zostanie zawarta na rok, począwszy od 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2018 r. Dzierżawca przedsiębiorstwa zobowiązany jest do przejęcia z dniem zawarcia umowy dzierżawy przedsiębiorstwa, wszystkich zatrudnionych w nim pracowników.

Kryterium wyboru oferty stanowi wysokość zaoferowanej kwoty miesięcznego czynszu dzierżawnego. Kwota wywoławcza tego czynszu wynosi 240 tys zł brutto.

Niezależnie od kwoty zaoferowanego czynszu dzierżawca jest zobowiązany pokrywać wszelkie koszty związane z utrzymaniem i prowadzeniem przedsiębiorstwa. Wysokość wadium ustalono na kwotę 500 tys. zł.

Pisemne oferty powinny być składane w terminie do dnia 8 grudnia 2017 roku. Otwarcie i rozpoznanie ofert odbędzie się w terminie do 13 grudnia 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA