PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotel Professionals powiększa zespół

  • Autor: propertynews.pl
  • 26 lip 2017 13:10

Hotel Professionals powiększa zespół Małgorzata Lewandowska

Z początkiem sierpnia br. do zespołu Hotel Professionals dołączy Małgorzata Lewandowska, która obejmie stanowisko Project Managera.

REKLAMA

Małgorzata Lewandowska jest absolwentką kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej oraz podyplomowych studiów z zakresu nieruchomości European Business School Universität für Wirtschaft und Recht. Z rynkiem nieruchomości komercyjnych, w tym między innymi nieruchomości mieszkaniowych pod wynajem, związana jest od 5 lat.

W Hotel Professionals Małgorzata Lewandowska odpowiedzialna będzie za prowadzenie projektów, ze szczególnym uwzględnieniem projektów w zakresie dynamicznie rozwijających się w Polsce sektorów pokrewnych do typowego hotelarstwa, w tym sektorów nowej generacji hosteli i domów studenckich/akademików, domów seniora czy sektora inwestycji mieszkaniowych pod wynajem. Ponadto wesprze zespół w zakresie opracowywania Studiów Wykonalności i Memorandów Inwestycyjnych, przygotowania prognoz i analiz finansowych, jak również sporządzaniu raportów dotyczących rynku nieruchomości hotelowych.

- Jesteśmy szczęśliwi z nawiązania współpracy z Małgosią, w szczególności, że mieliśmy już okazję poznać jej profesjonalizm i zaangażowanie. Jestem pewien, że wiedza i pasja Małgosi pomoże zespołowi Hotel Professionals stać się jeszcze lepszym i silniejszym partnerem dla naszych klientów, do czego jako zespół zawsze dążymy – komentuje Alex Kloszewski, dyrektor zarządzający Hotel Professionals.

Hotel Professionals to zespół doradców oferujących innowacyjne rozwiązania dla branży hotelowej nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. Hotel Professionals oferuje klientom kompleksowy zakres usług doradztwa na każdym etapie inwestycji hotelowej oraz poprzez siostrzaną spółkę - Hotel Professionals Management Group - szeroko pojęte usługi zarządzania obiektami hotelowymi. Hotel Professionals specjalizuje się również w doradztwie w zakresie infrastruktury towarzyszącej obiektom hotelowym tj. SPA, centra konferencyjne, kongresowe i wystawiennicze, bary i restauracje, czy kasyna. Zespół Hotel Professionals brał udział we wprowadzeniu na polski rynek ponad 15 hoteli sieciowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA