PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotel przy szlaku Orlich Gniazd z nowoczesną infrastrukturą

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 sie 2017 15:02

Hotel przy szlaku Orlich Gniazd z nowoczesną infrastrukturą Poziom 511 Design Hotel & SPA

Poziom 511 Design Hotel & SPA, 4-gwiazdkowy obiekt zlokalizowany w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, wdrożył nowoczesną sieć Wi-Fi, z której korzystają goście hotelu, jak i pracownicy. Dzięki inwestycji udało się wyeliminować pojawiające się w przeszłości problemy z dostępem do internetu.

REKLAMA

Poziom 511 Design Hotel & SPA ulokowany jest na szczycie najwyższego wzniesienia Jury, na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Oddalony jest zaledwie 300 metrów od ruin Zamku Ogrodzienieckiego. Hotel posiada 42 pokoje, w tym 6 apartamentów. Wszystkie wyposażone są w telewizory LCD z telewizją satelitarną, klimatyzację, mini bar, telefony oraz bezpłatny Internet bezprzewodowy.

Potrzeba stabilnej sieci

- Do tej pory na terenie hotelu zdarzały się problemy z zasięgiem Wi-Fi. Co więcej, ze względu na wyjątkowe położenie obiektu, sieci komórkowe również nie zapewniają zadowalającej jakości przesyłu danych. Nasi klienci często zgłaszali trudności z dostępem do Internetu, dlatego podjęliśmy decyzję o budowie nowej infrastruktury Wi-Fi, której celem było rozwiązanie tych kwestii - wyjaśnia Marek Mocny, kierownik ds. operacyjnych w Poziom 511 Design Hotel & SPA.

Goście hotelu to zarówno turyści potrzebujący okazjonalnego dostępu do Internetu, jak również uczestnicy konferencji czy spotkań biznesowych, dla których niezawodna i szybka sieć jest niezbędna do pracy. Aby zapewnić wymagającym użytkownikom komfort wypoczynku i pracy, konieczne było zbudowanie zaawansowanego rozwiązania. Zadaniem nowej infrastruktury było zagwarantowanie, by wszyscy goście i pracownicy uzyskali stały i szybki dostęp do Internetu, przy jednoczesnym zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa.

Rozwiązania klasy korporacyjnej dla sektora MŚP

- Rozwiązania Fortinet zostały zaproponowane hotelowi przede wszystkim ze względu na ich wysoką jakość i możliwość centralnego zarządzania. Nie bez znaczenia był też fakt, że w obiekcie już wcześniej korzystano z urządzeń tego producenta, przez co udało się uniknąć problemów z kompatybilnością. Zastosowanie kontrolera sieci ułatwiło administrowanie systemem, a upgrade i ewentualne rozszerzenie w przyszłości jest też dzięki niemu dużo prostsze - mówi Artur Madejski, Product Manager Fortinet, Veracomp.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA