PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój ma nowego dyrektora

  • Autor: propertynews.pl
  • 14 gru 2016 16:58

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój ma nowego dyrektora Michał Kumala, dyrektor Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

W Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój stanowisko dyrektora objął Michał Kumala. Jest odpowiedzialny za przygotowywanie i realizację decyzji inwestycyjnych, kierunku rozwoju nowych produktów i usług, a także za tworzenie i wdrażanie wszelkich procesów zarządczych i operacyjnych w obiekcie.

REKLAMA

Michał Kumala z branżą hotelarską związał się 16 lat temu, podejmując pracę jeszcze jako student Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, w dziale marketingu i sprzedaży jednego z beskidzkich hoteli. W kolejnych latach zarządzał hotelami trzy- i pięciogwiazdkowymi, w tym, ostatnio, hotelem HERON LIVE w Gródku nad Dunajcem, gdzie był odpowiedzialny za uruchomienie i zbudowanie marki nowo otwartego luksusowego hotelu.

 

Posiada doświadczenie nie tylko w zarządzaniu obiektami hotelarskimi, ale również w nadzorowaniu inwestycji - od planowania do otwarcia, w restrukturyzacji, modernizacji oraz opracowaniu i wdrażaniu planów naprawczych przedsiębiorstw HORECA & MICE. Zajmował się także rekrutacją oraz szkoleniem personelu hotelowego. Przeprowadził proces przystosowania i włączenia jednego z polskich hoteli do sieci Mercure.

 

W Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju odpowiedzialny jest za przygotowywanie i realizację decyzji inwestycyjnych, kierunku rozwoju nowych produktów i usług, a także za tworzenie i wdrażanie wszelkich procesów zarządczych i operacyjnych w obiekcie. - Hotele SPA Dr Irena Eris to obiekty klasy premium. Znane są ze znakomitego serwisu. - powiedział Michał Kumala. - Cieszę się, że mogę swoim doświadczeniem wspomóc pracę całego zespołu w umacnianiu wysokiej pozycji polanickiego hotelu. Prywatnie, miłośnik samochodowych wypraw terenowych i  aktywnych form spędzania wolnego czasu. Od lat uprawia wschodnie sztuki walki i jest posiadaczem brązowego pasa w ju-jitsu i kung-fu.

 

Pięciogwiazdkowy polanicki Hotel SPA Dr Irena Eris jest najnowszym przedsięwzięciem w ramach grupy Hotele SPA Dr Irena, którą tworzą hotel w Krynicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich. Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój przyjął pierwszych gości w grudniu 2014 roku i bardzo szybko pozyskał szerokie grono stałych gości. Doceniany jest za luksusowe warunki, bogatą ofertę zabiegów i doskonały serwis jaki ofreuje gościom. Uznanie to odzwierciela pozycja nr 1 w regionie wg. opiniotórczego portalu TripAdvisor, który za zebrane doskonałe opinie przyznał nagrodę Travellers' Choice 2016 w kategorii Hotele Luksusowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA