PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotelarski projekt spółki Qualia Development nabiera tempa

 • Autor: Propertynews.pl
 • 11 wrz 2012 10:31

Hotelarski projekt spółki Qualia Development nabiera tempa

Qualia Development, należąca do grupy kapitałowej PKO Banku Polskiego, we współpracy z siecią Louvre Hotels Group wybuduje w Polsce siedem hoteli w systemie condo. W ciągu siedmiu lat ma powstać blisko tysiąc pokoi. O postępach prac opowiada nam Leszek Piotr Nałęcz, prezes Qualia Development.

REKLAMA

Właśnie ruszył pierwszy hotel condo realizowany w ramach nowego projektu spółki Qualia Development. Na jakim etapie jest sześć kolejnych inwestycji?

Nasi goście już od pierwszych dni sierpnia mają okazję wypoczywać w Międzyzdrojach, gdzie otworzyliśmy obiekt o standardzie czterech gwiazdek, zarządzany zgodnie z zasadami globalnej sieci Golden Tulip.

Bardzo nas cieszą pierwsze pozytywne opinie i komentarze klientów. To pozwala myśleć optymistycznie o już rozpoczętych inwestycjach.

Na początku października zawiśnie wiecha na hotelu, który budujemy w najpiękniejszej części Gdańska - tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży, w sąsiedztwie porośniętego sosnami parku krajobrazowego w Gdańsku Jelitkowie.

Trzeci hotel będzie działał pod nazwą Golden Tulip Zakopane - Residence. Jesteśmy na etapie wyboru koncepcji architektonicznej tego obiektu, a propozycje projektów, które otrzymaliśmy, sprawiają, iż nasza inwestycja będzie ozdobą Zakopanego.

W kolejnym etapie zamierzamy wybudować prawdziwą perłę nad Bałtykiem - hotel o standardzie pięciu gwiazdek, drugi w Europie Royal Tulip. Działka pod tę inwestycję to piękny teren tuż przy molo w Juracie.

Ponadto w systemie condo, we współpracy z naszym partnerem strategicznym - drugą co do wielkości w Europie siecią Louvre Hotels Group, wybudujemy w najbliższym czasie condohotele w Warszawie, przy ulicy Żwirki i Wigury, a także we Władysławowie i na południu Polski.

Wszystkie hotele będą realizowane w systemie condo. Dlaczego zdecydowali się Państwo na taki model inwestycji?

Decydując się na współpracę z potężną siecią hotelową, chcieliśmy stworzyć biznesowy model inwestycji bezpiecznej i atrakcyjnej dla naszych klientów. Wiedzieliśmy, że nie możemy powielać rozwiązania istniejącego na rynku. Zależało nam na wprowadzeniu alternatywy, gdzie klient będzie miał nie tylko gwarancję stopy zwrotu, ale też całkowitego bezpieczeństwa w kwestii wydanych środków.

System condo - w którym inwestor staje się właścicielem nie tylko apartamentu, czy pokoju hotelowego, ale też wszystkich części wspólnych i czerpie zyski z działalności całego hotelu, a nie tylko z wynajmu pokoju - jest wyjątkową i wyróżniającą nas ofertą na rynku.

Inwestor nie ponosi kosztów funkcjonowania obiektu, czyli nie płaci czynszu, bo wszystkie koszty operacyjne pokrywa nasza spółka. Klient jedynie partycypuje w zyskach hotelu zarządzanego przez globalną, doświadczoną sieć. Śmiało możemy powiedzieć, że to bardzo bezpieczny, transparentny i atrakcyjny dla inwestorów model biznesowy.

 • 1
 • 2
 • jarek 2013-08-12 00:42:07
  pan Nalecz dostal kopa w dupe w Domu Development ciekawe
  dlaczego????
 • Mr.GoodKat 2012-09-20 21:35:45
  PEWNIE POŁĄCZENIA SIECI, MAJĄ NA CELU DOBRO INWESTYCJI I SPOKOJNĄ PRZYSZŁOŚĆ FINANSOWĄ I NIEZALEŻNOŚĆ OD TRUDNYCH SPŁAT KREDYTÓW BANKOWYCH, ALE MIEJMY NADZIEJĘ ŻE PERSONEL BĘDZIE MIAŁ SUPER ZAROBKI DZIĘKI TEMU?

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA