PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotele Diament hotelarską firmą roku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 sty 2015 15:37

Hotele Diament hotelarską firmą roku

Budowa pierwszego czterogwiazdkowego hotelu w Zabrzu, przejęcie sieci Stylehotels, rebranding nowych obiektów - to tylko część z aktywności, dzięki którym sieć Hotele Diament została dostrzeżona i nagrodzona znaczącymi wyróżnieniami i odznaczeniami.

REKLAMA

Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji to prestiżowe wyróżnienie przyznane przez Regionalną Izbę Gospodarczą, która każdego roku nagradza nieprzeciętne osobowości, a także firmy, instytucje i organizacje wyróżniające się aktywnością w procesie tworzenia gospodarki rynkowej, jej restrukturyzacji oraz dostosowania do europejskich standardów.

Tym samym spółka Hotele Diament S.A. znalazła się w gronie laureatów, wśród których wymienić można wiele znakomitych osobistości, takich jak Jan Paweł II, Prezydent RP Lech Wałęsa, Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski, Prezydent RP Bronisław Komorowski, Prof. Jerzy Buzek czy Przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuel Barroso.

- To zaszczyt stanąć w szeregu tak zacnego grona laureatów. Przyznane wyróżnienie potwierdza, że świadczymy usługi na prawdziwie europejskim poziomie - podsumowuje Rafał Bakalarski, prezes zarządu.

Dążenie do doskonałości, ukierunkowanie na potrzeby gości hotelowych, atrakcyjna oferta - to tylko kilka z czynników, które zdecydowały o przyznaniu Spółce Hotele Diament S.A. tytułu: Firma Roku w Branży Hotelarskiej SILESIA BUSINESS & LIFE AWARDS 2014.

- Wiemy i cieszymy się, że nasze działania są zauważane i doceniane przez gości i partnerów. Stanowi to dla nas motywację do dalszego doskonalenia i rozwoju - podsumował Andrzej Kłapyta, wiceprezes zarządu spółki, odbierając statuetkę.

Hotele Diament zostały także docenione przez Ministerstwo Gospodarki i władze Województwa Śląskiego. Z okazji 25-lecia polskiej transformacji Spółka Hotele Diament S.A. otrzymała podziękowanie w uznaniu za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • anonymus 2015-02-25 08:30:20
    Szkoda, że nikt nie wie ile ofiar pochłania ta spółka, pracownicy się poświęcają, swoje rodziny, po to, żeby zarobić marne grosze a i tak zostanie zwolniony, bo jest za dobry i ma większą wiedzę hotelarską niż zarząd....
  • Boogy 2015-01-20 10:12:49
    O Klaudiusz z BigBro :)

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA