PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotele Diament nagrodzone

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 kwi 2016 15:33

Hotele Diament nagrodzone XXIII Wielka Gala Rzemiosła (fot. materiały prasowe)

Spółka Hotele Diament, jedna z największych polskich sieci hoteli biznesowych, otrzymała nagrodę „Firma z Przyszłością”. Wyróżnienie zostało przyznane podczas XXIII Wielkiej Gali Rzemiosła organizowanej przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

REKLAMA

Nagrody Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach przyznawane są firmom i przedsiębiorcom mającym istotny wpływ na rynek regionalny i krajowy. Spółka Hotele Diament została doceniona za konsekwentną budowę własnej marki, będącej jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku usług hotelarskich i turystycznych oraz za wizję w zakresie dalszego rozwoju sieci hotelarskiej.

– Jesteśmy siecią hoteli, która w oparciu o wyłącznie polski kapitał, bardzo intensywnie pracuje nad rozwojem i najlepszą jakością oferowanych rozwiązań dla biznesu. W ubiegłym roku dokonaliśmy jednego z największych przejęć w branży hotelarskiej w ostatnich latach. Dzięki temu zwiększyliśmy potencjał naszej bazy noclegowej o blisko 40 proc. i staliśmy się jedną z wiodących sieci hotelarskich w Polsce. Przyznana dziś nagroda jest dla nas powodem do wielkiej satysfakcji i mobilizuje do dalszych, skutecznych działań – mówi Rafał Bakalarski, prezes Hoteli Diament.

Nagrody Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach zostały wręczone 23 kwietnia 2016 r. w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Podczas Gali uhonorowano 37 polskich firm, przyznając wyróżnienia w kategoriach „Firma z Jakością”, „Firma z Przyszłością”, „Firma Rodzinna” oraz tytuły i odznaczenia specjalne.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA