PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotele Diament planują ekpansję w nowej branży

  • www.portalspozywczy.pl
  • 03 kwi 2014 09:42

Spółka Hotele Diament SA powoła osobną firmę, która zajmie się wyłącznie cateringiem. Dziś takie usługi oferowane są na terenie Śląska oraz Polski Południowej. - Zamierzamy w miarę rozwoju powiększać zasięg o pozostałą część naszego kraju, a także o rynki państw ościennych - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Andrzej Kłapyta, dyrektor handlowy Hoteli Diament.

REKLAMA

- Zamierzamy osiągnąć pozycję wiodącego organizatora i dostawcy usług cateringowych. Pragniemy świadczyć usługi cateringowe typu door service i party service z dużym nastawieniem na usługi wielofunkcyjne (full service management) oraz rozszerzyć naszą ofertę gastronomiczną o własną produkcję wyrobów garmażeryjnych - mówi Andrzej Kłapyta.

Obecnie spółka Hotele Diament oferuje szeroki zakres usług: catering codzienny zarówno po stronie obiadów jak i kanapek/sandwichy, imprezy okolicznościowe, bankiety i spotkania firmowe, eventy plenerowe.

Firma posiada centralną kuchnię cateringową zlokalizowaną w hotelu Diament w Zabrzu. -To w tym miejscu przygotowywane są potrawy m.in. na duże imprezy typu OFF Festiwal. Posiadamy również kuchnie w naszych pozostałych hotelach, stanowią one dodatkowe wsparcie dla kuchni głównej - dodaje dyrektor.

Jak przyznaje, Hotele Diament posiadają scentralizowane zakupy i stałe umowy z dostawcami. - Współpracujemy zarówno z dużymi koncernami, jak i lokalnymi producentami. Stale poszukujemy nowych rozwiązań podnoszących jakość z uwagi na poszerzany zakres naszego działania - mówi Andrzej Kłapyta.

Spółka Hotele Diament SA, która jest w 100 proc. własnością polskiego akcjonariatu, istnieje na rynku od 1991 roku. Jest największą polską siecią hotelarską na terenie Górnego i Dolnego Śląska, będącą właścicielem dziewięciu hoteli zlokalizowanych w kluczowych miastach regionu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA