PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotele Diament planują zagraniczną ekspansję

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 mar 2014 12:02

Hotele Diament planują zagraniczną ekspansję

Spółka Hotele Diament, jeden z liderów śląskiego rynku hotelarskiego, myśli o dalszej ekspansji w Polsce, a także poza granicami naszego kraju. - Prowadzimy rozmowy zarówno w sprawie umów franczyzowych jak i obiektów własnych naszej sieci. Dotyczą one nie tylko Polski - mówi w rozmowie z Propertynew.pl Rafał Bakalarski, prezes spółki Hotele Diament.

REKLAMA

Najbliższe plany firmy zakładają uruchomienie3-4 hoteli własnych. - Prowadzimy obecnie rozmowy w sprawie przejęcia lokalizacji pod inwestycje. Najbardziej zaawansowe są one w Warszawie i Krakowie. Zakładamy, że rozpoczęcie kolejnych projektów to kwestia przełomu tego i następnego roku - powiedział Rafał Bakalarski.

Rozwój firmy prowadzony będzie także poprzez umowy franczyzowe. Obecne plany spółki zakładają otwarcie nawet sześciu obiektów w tym systemie.

- Nasza sieć franczyzowa będzie uzupełnieniem obiektów własnych. W tym momencie prowadzimy już pierwsze rozmowy, a także poszukujemy partnerów. Spodziewamy się, że pierwsze umowy będą podpisane w I kwartale 2015 roku - dodał prezes firmy.

Hotele Diament nie zamierzają poprzestać na rozwoju sieci w Polsce. W planach jest ekspansja poza granice naszego kraju - na rynki sąsiadujące z Polską. Jak dowiedział się portal Propertynews.pl, jednym z potencjalnych miejsc jest Ukraina, skąd do spółki napłynęły już pierwsze oferty współpracy.

Spółka na realizację inwestycji zamierza przeznaczyć środki własne, ale będzie posiłkować się również finansowaniem bankowym. - W tym momencie nasze zadłużenie wynosi około 8 proc. w stosunku do wartości firmy. Daje nam to bardzo duże możliwości jeśli chodzi o realizację kolejnych projektów - skomentował Bakalarski.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA