PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotele Diament przejmują Style Hotels

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 wrz 2014 08:11

Hotele Diament przejmują Style Hotels

Spółka Hotele Diament podpisała oficjalną umowę przejęcia 100 proc. udziałów w sieci Style Hotels, która jest właścicielem 5 obiektów - dowiedział się portal Propretyenws.pl. W skład portfela grupy Diament wchodzi obecnie już 14 placówek.

REKLAMA

Kwota transakcji nie została ujawniona. Wszystkie obiekty działające w ramach Style Hotels znajdują się na terenie Aglomeracji Śląskiej. Chodzi o trzygwiazdkowe hotele: katowicki Olympia Spodek oraz chorzowski Bella Note. Oprócz tego firma posiada czterogwiazdkowy Arsenal Palace w Chorzowie oraz dwugwiazdkowe: Olympia Stadion Śląski i Vacanza.

Firma poprzez transakcję chce wzmocnić swoją pozycję w sektorze obsługi klientów biznesowych, jak również w sektorze obsługi grup kongresowych, konferencyjnych oraz sportowych.

- Ostatnie lata to okres wzmożonej aktywności naszej spółki, która inwestowała zarówno w nowe obiekty, jak i w przebudowę i podniesienie standardu już istniejących. Na dzień dzisiejszy posiadany potencjał w naszych hotelach, który wynosi 1,8 tys. miejsc noclegowych, pozwala obsłużyć każdą uroczystość odbywającą się w Aglomeracji Śląskiej - podkreśla Rafał Bakalarski, prezes zarządu Hotele Diament.

Firma zamierza kontynuować rozwój. Jak tłumaczy prezes Bakalarski, w planach są dalsze akwizycje w branży. Jednocześnie w najbliższym czasie rozpocznie się budowa 200-pokojowego hotelu w Warszawie oraz 350-pokojowego hotelu w Katowicach. Możliwy jest również rozwój poza granicami kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA