PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotele Focus celują w Warszawę

 • Autor: Propertynews.pl
 • 11 lut 2013 10:03

Sieć hoteli Focus to obecnie cztery obiekty, ale Łukasz Płoszyński, członek zarządu spółki Focus Hotels, podkreśla, że polski rynek ma bardzo duży potencjał dla rozwoju obiektów w segmencie ekonomicznym i w tym kierunku będzie następował dalszy wzrost firmy.

REKLAMA

- W tym roku kończymy budowę trzygwiazdkowego hotelu w Chorzowie. Będzie on dysponował 136 pokojami oraz sporym, liczącym 400 mkw., centrum kongresowym. Planowane otwarcie to IV kwartał 2013 roku - informuje Łukasz Płoszyński.

- Stale poszukujemy nowych działek i lokalizacji. Myślimy tu przede wszystkim o Warszawie - podkreśla członek zarządu Hoteli Focus.

Dodaje, że spółka z własnych środków zamierza budować jeden nowy hotel na dwa lata. Żeby jednak zwiększyć dynamikę rozwoju sieci, myśli też o dołączaniu hoteli niezależnych.

Łukasz Płoszyński zaznacza, że warunki, jakie muszą spełnić niezależne hotele, by wstąpić do sieci, to lokalizacja w centrach miast powyżej 200 tys. mieszkańców i liczba pokoi przekaraczająca 100. - W przypadku hoteli niezależnych nie ograniczamy się do trzech gwiazdek. Bierzemy pod uwagę również obiekty o wyższym standardzie - mówi.

 • gość1 2013-02-25 18:24:44
  ach, ta ludzka zazdrość:)
 • gość 2013-02-21 17:53:23
  Lansik i dobra ściema młodego członka zarządu z "ogromnym", czyli w tym przypadku Pana Płoszyńskiego trzyletnim doświadczeniem w branży hotelarskiej (faktycznie ogromne) to podstawa sukcesu.
 • profesjonalista 2013-02-20 00:50:58
  hehe proponuje zacząć oszczędzać na zarządzie a nie na pracownikach niższego szczebla to spowoduje obniżenie jakości usług a co za tym idzie mniej gości , mniej pieniędzy , plajta

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA