PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotele Ideal w rękach sieci Comfort Express

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 lis 2011 23:04

Hotele Ideal w rękach sieci Comfort Express

Marka hoteli Ideal zniknie z rynku. Obiekty działające w Pruszkowie i Świebodzinie zostały włączone do sieci hotelarskiej Comfort Express. Obecnie trwają prace związane z ich dostosowaniem do nowych standardów.

REKLAMA

Jak informowaliśmy, zaawansowane negocjacje w sprawie dzierżawy hoteli Ideal prowadziła spółka Immobile, która rozwija w Polsce sieć dwu- i trzygwiazdkowych hoteli Focus. Do podpisania umowy jednak nie doszło.

Początkowo hotele Ideal działały w ramach spółki Investon, która została powołana w celu stworzenia i zarządzania siecią hoteli na terenie Polski. Pierwotna koncepcja zakładała budowę sieci hoteli ekonomiczno-tranzytowych przy skrzyżowaniach głównych szlaków komunikacyjnych biegnących przez Polskę.

- Investon planuje zakończyć swoją działalność na hotelarskim rynku - mówił nam wcześniej prezes spółki Investon Sp. z o.o., Dariusz Futoma.

Wycofanie się Investonu z rynku hotelarskiego to m.in. efekt włączenia firmy Tonagro (w ramach której działa Investon), specjalizującej się w przygotowaniu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych, do Polskiego Holdingu Nieruchomości w kwietniu br.

Pierwszy hotel Ideal powstał w 2003 roku w Świebodzinie (woj. lubuskie), przy skrzyżowaniu tras A2 i A3, łączących Moskwę z Berlinem i Skandynawię z południem Europy. Otwarcie drugiego hotelu - w Pruszkowie pod Warszawą - nastąpiło w 2004 roku. Hotel w Świebodzinie oferuje ok. 40 pokoi, a w Pruszkowie - ponad 60.

ComfortExpress SA działa na polskim rynku od 2005 roku. Posiada 13 obiektów noclegowych i 4 gastronomiczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA