PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotele Novotel wyróżnione certyfikatem ISO 14001

  • Autor: propertynews.pl
  • 09 wrz 2015 14:31

Novotel Kraków City West, Novotel Wrocław oraz Novotel Vilnius dołączyły do grupy hoteli spełniających najwyższe standardy w zakresie ochrony środowiska, otrzymując certyfikat ISO 14001.

REKLAMA

W dniach 16-30 czerwca br. w hotelach Novotel w Polsce i rejonie Państw Bałtyckich odbył się zewnętrzny audyt systemu ISO 14001, w wyniku którego certyfikat otrzymały trzy dodatkowe obiekty tej marki.

W 2015 roku hotele Grupy Orbis po raz kolejny pozytywnie przeszły proces weryfikacji przeprowadzonej przez Bureau Veritas Certification. Dzięki temu certyfikat ISO 14001 posiada obecnie 6 hoteli Novotel w Polsce i rejonie Państw Bałtyckich: Novotel Warszawa Airport, Novotel Kraków Centrum, Novotel Katowice Centrum, Novotel Kraków City West, Novotel Wrocław oraz Novotel Vilnius.

- Proces certyfikacji ISO 14001 w naszych hotelach rozpoczął się w 2013 roku. – podkreśla Alicja Marat – kierownik ds. jakości i certyfikacji w Grupie Hotelowej Orbis. Od tamtej pory co roku kolejne obiekty dołączają do grupy wyróżnionych. Są wśród nich nie tylko hotele marki Novotel, ale także przedstawiciele rodziny ibis. Łącznie w Polsce i krajach Bałtyckich certyfikat został przyznany 18 naszym hotelom. 

ISO 14001 jest jedną z najbardziej prestiżowych i jednocześnie rozpoznawalnych na świecie norm, ustanowionych przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną. Określa ona standardy w zakresie dbałości o środowisko naturalne i stanowi zbiór rygorystycznych wymagań stawianych przedsiębiorstwu, aby podejmowane przez nie działania pozostawały w harmonii z otoczeniem zewnętrznym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA