PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotele Olsztyn ponownie na sprzedaż

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 lip 2012 10:44

Ministerstwo Skarbu Państwa wystawiło ponownie na sprzedaż spółkę Hotele Olsztyn. To już trzecia próba sprzedaży przedsiębiorstwa.

REKLAMA

Przedmiotem przetargu jest 15 724 akcji o wartości nominalnej 1 tys. złotych każdy. Minimalna cena sprzedaży za jeden udział to 1 870 złotych. Oznacza to, że na kupno całej spółki należy poświęcić prawie 30 mln złotych.

To kolejna próba sprzedaży spółki skupiającej trzy obiekty noclegowe w Olsztynie oraz ośrodek wczasowy w Ostrowie Pieckowskim. Wcześniej MSP ogłaszało przetargi w październiku 2011 roku i styczniu br. Nie znalazł się jednak żaden nabywca.

Spółka z Olsztyna świadczy usługi hotelarskie i gastronomiczne, a także zarządza posiadanymi nieruchomościami. Przedsiębiorstwo prowadzi w Olsztynie dwugwiazdkowy Hotel Kopernik z 62 pokojami i dwiema salami konferencyjnymi, restauracją hotelową, a także obiekty noclegowe: Podgrodzie-Noclegi z 52 pokojami i Czajka-Noclegi z 96 pokojami.

Otwarcie ofert przetargowych odbędzie się 21 sierpnia.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA