PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotelowe biuro nabiera na znaczeniu

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 wrz 2015 16:50

Klienci biznesowi stanowią znaczącą grupę gości hotelowych. Odpowiedzią na ich potrzeby może być hotelowe biuro, wyposażone w praktyczne i efektywne kosztowo technologie.

REKLAMA

Hotelowe biuro to nie tylko rozwiązanie dla dużych obiektów. Obecnie, dostępne na rynku rozwiązania są w zasięgu finansowych możliwości małych i średnich hoteli. Ponadto można je dopasować do indywidualnych wymagań i oczekiwań klientów.

Przed przygotowaniem hotelowego biura należy zorganizować odpowiednią przestrzeń. Obecnie urządzenia jak drukarka, monitor, czy komputer nie zabierają już tak dużo miejsca jak kiedyś, dlatego wystarczy nawet miejsce na jedno lub kilka biurek. Ważna jest też synchronizacja i kompatybilność urządzeń, które znajdą się w takim biurze. Posiadanie urządzeń działających na różnych systemach, a co za tym idzie różne interfejsy oraz potrzeba konfiguracji, mogą zniechęcić gości i przynieść odwrotny skutek do zamierzonego.

Jednym z podstawowych narzędzi pracy w każdym hotelu jest drukarka. Klienci biznesowi szczególnie cenią sobie możliwość drukowania potrzebnych dokumentów, faktur, czy innych służbowych materiałów. Drukarka może się też przydać do zadań, które docenią także zwykli goście, jak np. drukowanie biletów podróżnych, kart pokładowych, map i informacji turystycznych o okolicy. Jednak podobnie jak w przypadku dostępu do WiFi, drukarka również jest już standardowym wyposażeniem. To co wychodzi poza standard i zwiększa konkurencyjność oferty to drukarka kompatybilna z urządzeniami mobilnymi.

- Obecnie najpopularniejszym systemem mobilnym na świecie jest Android. Jest on również obecny w większości smartfonów oraz tabletów w Polsce. Mając to na względzie Samsung stworzył pierwsze urządzenia wielofunkcyjne wyposażone w system operacyjny Android. - mówi Radosław Miszkiel, Enterprise Sales and Marketing Director w firmie Samsung. - Ponieważ sposoby i procesy pracy stają się coraz bardziej mobilne i coraz rzadziej wymagają używania komputerów, stworzyliśmy rozwiązanie do drukowania, wyposażone w intuicyjne interfejsy użytkownika, a przede wszystkim zwiększające produktywność w mobilnym miejscu pracy – podkreśla Radosław Miszkiel.

Drukarki wielofunkcyjne mają dotykowy panel, umożliwiający wyszukiwanie i drukowanie materiałów z internetu lub wiadomości e-mail, bez konieczności połączenia z komputerem. System Android zapewnia skalowalność aplikacji do drukowania i łatwiejsze połączenie z urządzeniami mobilnymi, które oparte są na tym systemie.

  • 1
  • 2
  • ravi 2015-09-17 11:37:28
    Tak, zwłaszcza telewizory Samsunga i system bezprzewodowego przekazywania obrazu MIRACAST, który w samsungu nazywa się AllShare, a który to system NIE współpracuje z innymi komputerami niż Samsung.. to się nazywa kompatybilność i wszechstronność..

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA