PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotelowy potencjał Śląska w pełni wykorzystany

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 mar 2014 13:51

Hotelowy potencjał Śląska w pełni wykorzystany

Zapowiedziane na maj br. otwarcie hotelu Diament Zabrze wyczerpuje potencjał Śląska dla kolejnych inwestycji - uważa Rafał Bakalarski, prezes firmy Hotele Diament. Jego zdaniem przyszłość tego rynku zależeć będzie od funkcjonowania Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach oraz liczby imprez i konferencji, jakie będą się w nim odbywały.

REKLAMA

Rafał Bakalarski zaznacza jednak, że samo otwarcie Międzynarodowego Centrum Kongresowego nie musi oznaczać znacznego ożywienia na lokalnym rynku.

- Wszystko zależeć będzie od tego, jak centrum będzie zarządzane, jak dużo imprez i wydarzeń będzie się w nim odbywało. Uważam, że potencjał dla realizacji kolejnych inwestycji hotelarskich może pojawić się w perspektywie trzech lat - dodaje Bakalarski.

Perspektyw dla realizacji kolejnych inwestycji nie ułatwia także wciąż odczuwalny w regionie Śląska kryzys. Firmy hotelarskie do tej pory nie osiągnęły wyników z roku 2010 i 2011. Hotele Diament z trudną sytuacją radzą sobie m.in. inwestując w usługi powiązane z rynkiem. Są to na przykład usługi cateringowe, które zapewniane są dla własnych obiektów, a także zewnętrznych imprez i wydarzeń.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA