PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

HRS będzie współpracować z systemem Sabre

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 paź 2014 09:25

Dzięki współpracy HRS z globalnym systemem dystrybucji Sabre, travel agenci z całego świata zyskują dostęp do ponad 50 000 tysięcy niezależnych hoteli znajdujących się w bazie HRS. W ten sposób m.in polskie hotele zyskują wyraźne wsparcie w dystrybucji swoich ofert na rynku amerykańskim.

REKLAMA

Partnerstwo HRS z Sabre umożliwia hotelom znajdującym się w bazie HRS dostęp do travel agentów oraz korzystających z ich pośrednictwa firm. Dzięki temu, oferta hotelowa HRS staje się dostępna dla ponad 400 000 travel agentów, posługujących się system Sabre w ponad 144 krajach. Poprzez tę współpracę HRS zapewnia hotelom dużo większe możliwości dotarcia z ofertą do klientów na całym świecie, którzy dokonują rezerwacji hotelowych właśnie za pośrednictwem travel agentów i firm organizujących podróże biznesowe.

Firmy organizujące podróże biznesowe, korzystające z systemu Sabre, uzyskują dostęp do specjalnie wynegocjowanych stawek biznesowych HRS, umożliwiających rezerwację hoteli z rabatem do 30 proc., w ponad 35.000 hotelach na całym świecie. Zintegrowanie szerokiej oferty hotelowej HRS z Sabre to skrócenie czasu poszukiwań i rezerwacji odpowiedniego hotelu, a także niższe koszty dla użytkowników, którzy dotychczas porównywali oferty cenowe tego samego hotelu na różnych platformach.

- Sabre rozwija się nieustannie, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby zróżnicowanej grup klientów. Oferta HRS jest bardzo dobrze znana w Europie, dzięki współpracy z HRS zyskujemy możliwość udostępnienia jej naszym travel agentom na całym świecie. Porozumienie z HRS pozwala travel agentom na zwiększenie sprzedaży w sektorze korporacyjnym oraz zapewnia im dostęp do najbardziej aktualnych i najkorzystniejszych ofert odpowiadających w pełni potrzebom podróżnych - mówi Harald Eisenaecher, wiceprezes Travel Network w Sabre, EMEA.

- Współpraca z Sabre jest swojego rodzaju kamieniem milowym w realizowanej przez nas strategii wielokanałowej. Z perspektywy hoteli, porozumienie z Sabre pozwoli na uruchomienie globalnego kanału dystrybucji o poszerzonym zasięgu, szczególnie na ogromny rynek amerykański, gdzie Sabre jest niezaprzeczalnym liderem segmentu korporacyjnego. Travel agenci i firmy organizujących podróże biznesowe uzyskają dostęp do kompleksowej oferty hoteli i będą mogły korzystać z bardziej efektywnych procesów rezerwacji. To sytuacja, w której obie strony wiele zyskują - dodaje Tobias Raggae, dyrektor zarządzający HRS.

Nowe porozumienie będzie dostępne dla wszystkich agencji turystyczny skupionych wokół Sabre, uwzględniając wspólne przedsięwzięcia prowadzonych przez Sabre z Infini w Japonii i Abacus w regionie Azji i Pacyfiku. Umowa stanowi również uzupełnienie dotychczasowego kontraktu HRS z firmą GetThere.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA