PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

HRS będzie współpracować z systemem Sabre

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 paź 2014 09:25

Dzięki współpracy HRS z globalnym systemem dystrybucji Sabre, travel agenci z całego świata zyskują dostęp do ponad 50 000 tysięcy niezależnych hoteli znajdujących się w bazie HRS. W ten sposób m.in polskie hotele zyskują wyraźne wsparcie w dystrybucji swoich ofert na rynku amerykańskim.

REKLAMA

Partnerstwo HRS z Sabre umożliwia hotelom znajdującym się w bazie HRS dostęp do travel agentów oraz korzystających z ich pośrednictwa firm. Dzięki temu, oferta hotelowa HRS staje się dostępna dla ponad 400 000 travel agentów, posługujących się system Sabre w ponad 144 krajach. Poprzez tę współpracę HRS zapewnia hotelom dużo większe możliwości dotarcia z ofertą do klientów na całym świecie, którzy dokonują rezerwacji hotelowych właśnie za pośrednictwem travel agentów i firm organizujących podróże biznesowe.

Firmy organizujące podróże biznesowe, korzystające z systemu Sabre, uzyskują dostęp do specjalnie wynegocjowanych stawek biznesowych HRS, umożliwiających rezerwację hoteli z rabatem do 30 proc., w ponad 35.000 hotelach na całym świecie. Zintegrowanie szerokiej oferty hotelowej HRS z Sabre to skrócenie czasu poszukiwań i rezerwacji odpowiedniego hotelu, a także niższe koszty dla użytkowników, którzy dotychczas porównywali oferty cenowe tego samego hotelu na różnych platformach.

- Sabre rozwija się nieustannie, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby zróżnicowanej grup klientów. Oferta HRS jest bardzo dobrze znana w Europie, dzięki współpracy z HRS zyskujemy możliwość udostępnienia jej naszym travel agentom na całym świecie. Porozumienie z HRS pozwala travel agentom na zwiększenie sprzedaży w sektorze korporacyjnym oraz zapewnia im dostęp do najbardziej aktualnych i najkorzystniejszych ofert odpowiadających w pełni potrzebom podróżnych - mówi Harald Eisenaecher, wiceprezes Travel Network w Sabre, EMEA.

- Współpraca z Sabre jest swojego rodzaju kamieniem milowym w realizowanej przez nas strategii wielokanałowej. Z perspektywy hoteli, porozumienie z Sabre pozwoli na uruchomienie globalnego kanału dystrybucji o poszerzonym zasięgu, szczególnie na ogromny rynek amerykański, gdzie Sabre jest niezaprzeczalnym liderem segmentu korporacyjnego. Travel agenci i firmy organizujących podróże biznesowe uzyskają dostęp do kompleksowej oferty hoteli i będą mogły korzystać z bardziej efektywnych procesów rezerwacji. To sytuacja, w której obie strony wiele zyskują - dodaje Tobias Raggae, dyrektor zarządzający HRS.

Nowe porozumienie będzie dostępne dla wszystkich agencji turystyczny skupionych wokół Sabre, uwzględniając wspólne przedsięwzięcia prowadzonych przez Sabre z Infini w Japonii i Abacus w regionie Azji i Pacyfiku. Umowa stanowi również uzupełnienie dotychczasowego kontraktu HRS z firmą GetThere.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA