PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hybryda na długo i na krótko - taki będzie nowy warszawski hotel Arche

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 13 kwi 2018 15:12

Hybryda na długo i na krótko - taki będzie nowy warszawski hotel Arche Poloneza 1, nowa inwestycja Grupy Arche

W drugim kwartale 2018 roku Arche zakończy realizację nowego projektu w Warszawie. Inwestycja połączy hotel oraz apartamenty typu longstay zgodnie - jak zapewnia Arche - z coraz bardziej popularnym na świecie nowym trendem sharing economy, czyli ekonomii dzielenia się.

REKLAMA

Hotel Poloneza zaprojektowano i wykończono specjalnie z myślą o potrzebach i wygodach rezydentów wynajmujących apartamenty i pokoje na długie pobyty tj. ponad 30 dni. Powierzchnie od 16 do 35 mkw. są porównywalne do powierzchni mieszkań. Oferta najmu długoterminowego skierowana jest między innymi do firm i instytucji poszukujących stałego miejsca pobytu dla swoich rezydentów, pracowników, menadżerów i specjalistów przebywających czasowo w stolicy.

Istotnym jest, iż wynajmujący otrzymuje jedną fakturę zbiorczą obejmującą pobyt i wszystkie zlecone usługi bez żadnych dodatkowych zobowiązań i umów tak charakterystycznych i uciążliwych w indywidualnym najmie mieszkań. Nie występuje tu również kłopotliwy element kaucji gwarancyjnej bowiem apartamenty na długi pobyt wynajmowane są w trybie hotelowym - twierdzą przedstawiciele Arche. Jest to też oferta dla klientów poszukujących rozwiązań najmu w systemie kontraktacji „dobo-nocy”. Dzięki stałej umowie z Hotel Poloneza klient ma zagwarantowaną pulę apartamentów przygotowywanych na żądanie na konkretny termin i okres najmu również z możliwością rotacji osób zamieszkujących w apartamencie. Apartamenty w Hotel Poloneza w Warszawie są specjalnie przygotowane na długie pobyty służbowe, biznesowe, handlowe czy turystyczne.

Jednocześnie, pokoje hotelowe są sprzedawane w systemie condo. Nabywane jest prawo własności do apartamentu w hotelu a jednocześnie podpisywana jest umowa z zarządcą hotelu – Grupą Arche wieloletnią umowę najmu. Arche zapewnia zysk w wysokości 5 proc. przez pięć lat i prawo pierwokupu po 5 latach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA