PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Inwestorzy chcą więcej w Karpaczu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 cze 2016 13:11

Inwestorzy chcą więcej w Karpaczu Sun & Snow Karpacz

Sun & Snow, we współpracy ze spółką Prefabrykat, wystartowała z nową inwestycją w Karpaczu. Połowa apartamentów znalazła nabywców jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty.

REKLAMA

Firma Sun & Snow we współpracy ze spółką Prefabrykat rozpoczęła realizację projektu apartamentowego w Karpaczu. Pod marką Sun & Snow Residence powstaje obiekt oferujący 42 lokale o metrażach od 42 do 55 mkw.

W trwającej od miesiąca przedsprzedaży nabywców znalazła połowa lokali, a kolejnych 25 proc. zostało zarezerwowane. Oddanie inwestycji planowane jest na II kwartał roku 2017.

Koncepcja architektoniczna zakłada powstanie przy ulicy Myśliwskiej 7 trzykondygnacyjnych segmentów połączonych w jedną bryłę. Łącznie zaprojektowano 42 apartamenty dwupokojowe z balkonami, tarasami lub ogródkami. Mieszkania na drugim a zarazem ostatnim piętrze oferowane są z antresolami, dzięki czemu nabywcy zyskują dodatkowy, trzeci pokój do wykorzystania. Z kolei każde z czternastu mieszkań na poziomie zero ma przypisany ogródek o powierzchni około 50 mkw. Ogródek to doskonałe przedłużenie mieszkania. Można na nim zorganizować taras, miejsce zabaw dla dzieci a w ciepłe miesiące rozstawić mały basen. Z tego powodu te mieszkania jako pierwsze znalazły nabywców.

Inwestycja utrzymana jest w nowoczesnym góralskim stylu, z elewacją łączącą ciemne drewno z wysokiej jakości kamieniem elewacyjnym. Duże stylowe okna gwarantują odpowiednie nasłonecznienie oraz atrakcyjne widoki.

Za sprzedaż, a następnie za zarządzenie wynajmem odpowiada spółka Sun & Snow, od ponad 8 lat działająca na rynku apartamentów wakacyjnych w Polsce.

– Zarządzamy 96 apartamentami w Karpaczu położnymi w 13 lokalizacjach. 24 lokale to domki znajdujące się w obiekcie Sun & Snow Myśliwska, w pobliżu którego powstanie nowa inwestycja. Z symulacji wykonanych na podstawie rzeczywistego obłożenia apartamentów w tej lokalizacji wynika, że długoterminowo przyszli właściciele osiągną stopę rentowności na poziomie od 5,4 do 6,8 proc. dla apartamentu dwupokojowego, oraz między 5,9 a 7,5 proc. dla trzypokojowego lokalu z antresolą – wyjaśnia Dorota Tobiasz dyrektor ds. Inwestycji w Nieruchomości w Sun & Snow odpowiedzialna za sprzedaż, i dodaje, że przez pierwsze 3 lata spółka oferuje nabywcom umowy z gwarancją w wysokości 7,5 proc.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA