PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Inwestycyjny "strzał w dziesiątkę" Hotelu Mikołajki

  • Autor: propertynews.pl
  • 19 gru 2016 11:18

Inwestycyjny "strzał w dziesiątkę" Hotelu Mikołajki Hotel Mikołajki

Kilkudziesięciometrowy, przeszklony tunel, łączący dwa budynki Hotelu Mikołajki, położonego na Ptasiej Wyspie, to jedna z największych dotychczasowych inwestycji hotelu w Mikołajkach. Tunel funkcjonuje od czerwcu br.

REKLAMA

- Od otwarcia naszego tunelu minęło nieco ponad pół roku. Od tej pory obserwujemy zwiększone zainteresowanie hotelem i dodatkowy ruch w okresie jesienno-zimowym, który z naturalnych powodów jest zawsze słabszy w turystyce. Wcześniej, budynki hotelowe łączył niezadaszony pomost, będący dla wielu naszych gości utrudnieniem w przemieszczaniu się w chłodniejsze dni. Dlatego wybudowanie szklanego, oświetlanego i ogrzewanego tunelu było dla nas priorytetem i ważną inwestycją, która jak pokazuje liczba rezerwacji, była strzałem w dziesiątkę - mówi Ireneusz Czerski, dyrektor Hotelu Mikołajki.

Goście docenili inwestycję – hotel przyjął dużo więcej gości indywidualnych niż w zeszłym sezonie jesienno-zimowym. Większym zainteresowaniem cieszy się również oferta biznesowa. - Zaobserwowaliśmy, że Hotel Mikołajki umocnił swoją pozycję w branży. Znacznie więcej firm zdecydowało się na zorganizowanie u nas konferencji, eventów integracyjnych oraz szkoleń zimą. Przeszklony tunel daje naszym Gościom pełen komfort przemieszczania się, przy jednoczesnym utrzymaniu mazurskiego klimatu dzięki fantastycznym widokom na jezioro i okolicę – dodaje Ireneusz Czerski.

Hotel w okresie świąteczno-noworocznym będzie gościł wielu turystów, nie tylko z całej Polski, ale i z zagranicy. Okazuje się, że zimowa turystyka na Mazurach staje się równie popularna, co w górach;. nie bez znaczenia jest więc coraz lepsza infrastruktura, chociażby nieodległe lotnisko w Szymanach, mikołajski stok narciarski oraz ogólny rozwój regionu pod kątem turystycznym.

Kompleks Hotelu Mikołajki położony jest na naturalnej wyspie na Jeziorze Mikołajskim oraz na półwyspie i składa się z dwóch osobnych budynków, które jeszcze do niedawna były połączone jedynie drewnianym pomostem. Jesienią 2015 r. podjęto decyzję o budowie przeszklonego tunelu, którego budowę zakończono w czerwcu br. Budowa tunelu łączącego część hotelowo-apartamentową z częścią restauracyjno-konferencyjną to jedna z najważniejszych inwestycji od uruchomienia hotelu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA