PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Inwestycyjny "strzał w dziesiątkę" Hotelu Mikołajki

  • Autor: propertynews.pl
  • 19 gru 2016 11:18

Inwestycyjny "strzał w dziesiątkę" Hotelu Mikołajki Hotel Mikołajki

Kilkudziesięciometrowy, przeszklony tunel, łączący dwa budynki Hotelu Mikołajki, położonego na Ptasiej Wyspie, to jedna z największych dotychczasowych inwestycji hotelu w Mikołajkach. Tunel funkcjonuje od czerwcu br.

REKLAMA

- Od otwarcia naszego tunelu minęło nieco ponad pół roku. Od tej pory obserwujemy zwiększone zainteresowanie hotelem i dodatkowy ruch w okresie jesienno-zimowym, który z naturalnych powodów jest zawsze słabszy w turystyce. Wcześniej, budynki hotelowe łączył niezadaszony pomost, będący dla wielu naszych gości utrudnieniem w przemieszczaniu się w chłodniejsze dni. Dlatego wybudowanie szklanego, oświetlanego i ogrzewanego tunelu było dla nas priorytetem i ważną inwestycją, która jak pokazuje liczba rezerwacji, była strzałem w dziesiątkę - mówi Ireneusz Czerski, dyrektor Hotelu Mikołajki.

Goście docenili inwestycję – hotel przyjął dużo więcej gości indywidualnych niż w zeszłym sezonie jesienno-zimowym. Większym zainteresowaniem cieszy się również oferta biznesowa. - Zaobserwowaliśmy, że Hotel Mikołajki umocnił swoją pozycję w branży. Znacznie więcej firm zdecydowało się na zorganizowanie u nas konferencji, eventów integracyjnych oraz szkoleń zimą. Przeszklony tunel daje naszym Gościom pełen komfort przemieszczania się, przy jednoczesnym utrzymaniu mazurskiego klimatu dzięki fantastycznym widokom na jezioro i okolicę – dodaje Ireneusz Czerski.

Hotel w okresie świąteczno-noworocznym będzie gościł wielu turystów, nie tylko z całej Polski, ale i z zagranicy. Okazuje się, że zimowa turystyka na Mazurach staje się równie popularna, co w górach;. nie bez znaczenia jest więc coraz lepsza infrastruktura, chociażby nieodległe lotnisko w Szymanach, mikołajski stok narciarski oraz ogólny rozwój regionu pod kątem turystycznym.

Kompleks Hotelu Mikołajki położony jest na naturalnej wyspie na Jeziorze Mikołajskim oraz na półwyspie i składa się z dwóch osobnych budynków, które jeszcze do niedawna były połączone jedynie drewnianym pomostem. Jesienią 2015 r. podjęto decyzję o budowie przeszklonego tunelu, którego budowę zakończono w czerwcu br. Budowa tunelu łączącego część hotelowo-apartamentową z częścią restauracyjno-konferencyjną to jedna z najważniejszych inwestycji od uruchomienia hotelu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA