PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

J.W. Construction realizuje lub przygotowuje siedem projektów komercyjnych

  • Autor: Propertynews.pl
  • 31 sie 2011 17:23

J.W. Construction realizuje lub przygotowuje siedem projektów komercyjnych

Rozwój segmentu komercyjnego jest jednym z kluczowych elementów strategii J.W. Construction Holding SA. Spółka realizuje lub przygotowuje siedem projektów komercyjnych o łącznej powierzchni 173,14 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Obiekty powstają na terenie całego kraju. - W nowych inwestycjach biurowo-handlowo-hotelowych widzimy potencjał wzrostu nie tylko spółki, ale też jej ramienia wykonawczego - mówi Małgorzata Szwarc-Sroka, dyrektor Pionu Ekonomicznego, J.W. Construction Holding SA.

REKLAMA

W pierwszym półroczu 2011 roku deweloper uzyskał pozwolenie na budowę inwestycji Nowa Dana w Szczecinie. Planowana wysokość obiektu to 125 metrów, co uczyni go najwyższym budynkiem na linii Berlin - Szczecin - Gdynia.

- W pierwszym półroczu rozpoczęliśmy budowę Nowej Dany w Szczecinie i kontynuowaliśmy prace nad obiektem hotelowo-rekreacyjnym Czarny Potok w Krynicy Zdrój oraz nad biurowcem Jerozolimskie Point w Warszawie, który planujemy oddać do użytku w trzecim kwartale tego roku - informuje Małgorzata Szwarc-Sroka.

Obecnie trwają już prace nad komercjalizacją budynku. - Odnotowujemy duże zainteresowanie tą inwestycją. Myślę, że to dobry prognostyk na kolejne planowane, nie tylko w stolicy, inwestycje komercyjne. Biorąc pod uwagę dwa razy większy wolumen zawartych w 2010 roku transakcji wynajmu w stosunku do powierzchni biurowej oddanej do użytkowania, oceniam naszą decyzję o wzmocnieniu pozycji spółki w segmencie nieruchomości komercyjnych za właściwą - dodaje Małgorzata Szwarc-Sroka.

J.W. Construction Holding to największy polski deweloper mieszkaniowy, obecny przede wszystkim w Warszawie, ale także w Łodzi i Gdyni oraz za granicą.  

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA