PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

J. W. Construction zachęca do inwestowania w Wola Invest

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 26 wrz 2016 11:25

J. W. Construction zachęca do inwestowania w Wola Invest fot. J.W. Construction

- Zaangażowanie kapitału w aparthotele to forma inwestowania, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem inwestorów. Cechuje ją wysokie bezpieczeństwo oraz rentowność wyższa niż ta, którą można uzyskać z zakupu mieszkania na wynajem, obligacji czy z lokat bankowych - przekonuje w swoim komunikacie J. W. Construction.

REKLAMA

Firma chce zachęcić do zainwestowania w Wola Invest – aparthotel oferowany właśnie przez J. W. Construction w biurowym zagłębiu Warszawy. Deweloper gwarantuje stopę zwrotu w wysokości 5 proc. w skali roku oraz podział zysku przewyższający tę wartość 50 proc. na 50 proc. 

Wola Invest przeznaczona jest pod działalność hotelową, komercyjną i mieszkaniową. Obiekt położony jest w okolicy, gdzie zauważalny jest brak tradycyjnych hoteli. Nieruchomość liczy łącznie 339 klimatyzowanych jedno i dwupokojowych apartamentów o powierzchni od 21 do 65 m2, które zostaną objęte serwisem 5-gwiazdkowego hotelu. Do dyspozycji gości będą również miejsca garażowe. W ofercie znajdują się także powierzchnie biurowe i magazynowe oraz lokale usługowe. Ceny lokali rozpoczynają się od 7 000 zł netto za mkw.  

- Lokowanie kapitału w aparthotelach to również inwestycja, która nie wymaga ciągłego zaangażowania inwestora. W przypadku inwestycji oferowanej przez J.W. Construction deweloper zapewnia pełną obsługę od momentu odbioru technicznego lokalu poprzez wykończenie i umeblowanie, najem, kontakt z podnajemcą, regularną obsługę techniczną oraz comiesięczne, transparentne rozliczenia finansowe - przekonuje firma w komunikacie. 

- Przy średniorocznym  70% obłożeniu hotelu, zysk dla właściciela apartamentu w Wola Invest może osiągnąć nawet 10% w skali roku.Umowę z klientami zawieramy na dziesięć lat, co zapewnia przepływy finansowe na taki właśnie okres. Możliwy zysk inwestora to nawet 30 tysięcy zł. rocznie – dodaje Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Aneta 2017-02-24 10:28:54
    Inwestuje w tego typu nieruchomości z firmą Aparthotele.Com, znają się na rzeczy w co wejść a czego unikać, aparthotele w miastach to nowy trend, który z pewnością będzie miał wpływ rozwój rynku najmu krótkoterminowego w miastach.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA