PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Józef Wojciechowski otworzy hotel w Krynicy-Zdroju

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 sie 2011 16:43

Józef Wojciechowski otworzy hotel w Krynicy-Zdroju

Jeden z najbogatszych Polaków, Józef Wojciechowski buduje hotel. Jak dowiedział się portal Propertynews.pl, właściciel spółki J.W. Construction Holding SA postanowił zainwestować w działalność hotelarską w Krynicy-Zdroju. Obiekt, jaki tu wkrótce otworzy, będzie mieć czterogwiazdkowy standard. Znajdą się w nim 193 pokoje i 40 apartamentów. Będzie to piąty czterogwiazdkowiec w mieście.

REKLAMA

Do dyspozycji gości zostanie oddany również kompleks spa & wellness. Obecnie trwa rekrutacja pracowników hotelu. Data otwarcia nie została jeszcze ustalona, najprawdopodbniej nastąpi to jeszcze w tym roku. Józef Wojciechowski, jest też właścicielem Polonii Warszawa. Jak podała Gazeta Krakowska, "Czarne Koszule" przyjadą promować nowy interes prezesa. Przy okazji zagrają w Nowym Sączu sparing z Sandecją.

Hotel powstaje w miejscu dawnego ośrodka turystycznego Czarny Potok, który przez wiele lat należał do tarnowskich Zakładów Azotowych, a w 2005 roku został kupiony przez spółkę J.W. Construction Holding. Projekt modernizacji i rozbudowy ośrodka powstał we własnej pracowni J.W.CH pod kierunkiem architekta Mariusza Szpotowicza.

Jak informuje portal internetowy Krynicy-Zdroju, początkowo szacowano, że przedsięwzięcie będzie kosztowało 70 mln zł. Dziś wiadomo, że wartość wszystkich wykonanych prac i urządzenia poszczególnych obiektów jest znacznie wyższa.

Właściciel hotelu będzie tu przyjmować turystów, jak i gości biznesowych. Liczy m.in. na uczestników Forum Ekonomicznego odbywającego się w Krynicy.

J.W. Construction nie poraz pierwszy inwestuje na hotelarskim rynku. Spółka jest też właścicielem i operatorem sieci Hotel 500. Są to 4 obiekty średniej klasy, adresowane przede wszystkim do klientów instytucjonalnych. Dysponując salami konferencyjnymi, bazą gastronomiczną oraz zapleczem audiowizualnym zapewniają warunki do organizowania różnego rodzaju kursów, konferencji, szkoleń i seminariów.

J.W. Construction Holding S.A. to największy polski deweloper mieszkaniowy, budujący w Warszawie i innych miastach kraju: Łodzi, Gdyni, Katowicach oraz za granicą.

Hotel Józefa Wojciechowskiego będzie piątym czterogwiazdkowym obiektem w Krynicy, wśród których są: Hotel Spa Dr Irena Eris, hotel Krynica, hotel Prezydent oraz Pegaz.

  • muszynianin 2011-08-24 12:37:30
    kolejna inwestycji w Krynicy to bardzo kiepski pomysł- wystarczy poprztrzeć jak koledzy w branży kuleją
    no cóż nawet piękne widoki i klimat nie są w stanie wszystkiego zrekompensować
    miasto jest z lekka przydeptane i bez charakteru, brakuje fajnych knajp i wielu innych rzeczy

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA