PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Już 30 tys. gości odwiedziło Hotel Arłamów

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 cze 2014 11:22

Już 30 tys. gości odwiedziło Hotel Arłamów

Hotel Arłamów w Arłamowie to jedna z największych inwestycji hotelarskich w Polsce. Od momentu otwarcia, czyli 27. grudnia 2013 roku, kompleks odwiedziło już około 30 tysięcy gości. O wartym 300 mln zł przedsięwzięciu rozmawiamy z Marketing Manager obiektu - Anną Kubicką.

REKLAMA

Budowa nowego kompleksu hotelowego w Arłamowie rozpoczęła się w 2010 roku. Dwa lata później generalny remont oraz modernizację przeszła historyczna część - czyli dawny obiekt rządowy, miejsce internowania m.in. Lecha Wałęsy podczas stanu wojennego. Kiedy hotel zaczął działać pełna parą i jaki był ostateczny koszt inwestycji?

Całość inwestycji pochłonęła ponad 300 milionów złotych, a drzwi dla pierwszych gości otworzyliśmy 27. grudnia 2013 roku. Nowy, 2014 rok witaliśmy już balem dla 500 osób, co - nie ukrywam - było dla nas dużą radością, ale przede wszystkim ogromnym wyzwaniem. Przy inwestycjach o takim rozmachu, ciężko jest dopiąć ten przysłowiowy „ostatni guzik" w planowanym terminie, niemniej jednak śmiało możemy powiedzieć, że w grudniu oddaliśmy do użytku wszystkie części, które planowaliśmy, ale jeszcze bez pola golfowego i VIP SPA, których otwarcie właśnie finalizujemy.

Pole golfowe planujemy otworzyć 1 lipca br. Czekamy na to z niecierpliwością, jednak już teraz mogę zapewnić, że będzie to najpiękniej położone pole golfowe nie tylko na Podkarpaciu, ale także w całej Polsce.

Jak dziś wygląda obiekt? Co jest największą atrakcją?

Teren należący do hotelu to ponad 200 hektarów, a cały kompleks Arłamów obejmuje nowo powstały hotel oraz historyczny obiekt zwany Rezydencją, lotnisko z heliportem, jak również - położony 12 km od hotelu - Ośrodek Myśliwski w Trójcy, czyli cztery drewniane wille, wykonane przez najlepszych cieśli z Podhala.

Naszym celem od samego początku projektowania i planowania było zagwarantowanie gościom szerokiego wachlarzu usług i atrakcji, bez względu na porę roku czy pogodę za oknem. Pole golfowe, ścianka wspinaczkowa, strzelnice sportowe, boiska do sportów zespołowych, stadnina koni z krytą ujeżdżalnią, boiska do sportów plażowych, stadion piłkarski i do rugby, korty tenisowe i do squasha, kręgielnia, stawy rybne, stoki narciarskie, kompleks basenów - to tylko niektóre z propozycji aktywnego spędzenia czasu. Z pewnością jedną z naszych perełek jest wyjątkowa, trzypoziomowa strefa Spa Arłamów. Już niedługo planujemy otwarcie specjalnie wyodrębnionej części spa - tzw. SPA VIP dla naszych najbardziej wymagających klientów, którzy szczególnie cenią sobie prywatność.

Ile osób skorzystało już z nowej oferty hotelu?

Od momentu otwarcia hotelu Arłamów, czyli od 27. grudnia 2013 roku, odwiedziło nas już około 30 tysięcy gości. To zarówno klienci indywidualni, rodziny jak i grupy zorganizowane, goście biznesowi. Zauważamy rosnące zainteresowanie naszym hotelem, co nas ogromnie cieszy. Co więcej, już po pierwszych miesiącach mamy klientów, którzy do nas wracają na kolejne pobyty, krótsze czy dłuższe. Hotel zapowiadany był jako miejsce dużych wydarzeń sportowych i konferencyjnych.

Jakie imprezy już się tu odbyły, a jakie są planowane?

15. marca odbyła się gala boksu zawodowego z cyklu Wojak Boxing Night z międzynarodową obsadą. Niesamowite wrażenie na gościach imprezy zrobiło przeszklone patio hotelu, które było właśnie miejscem pojedynków bokserskich i całej gali. Z kolei tydzień wcześniej wystartował pierwszy Rajd Arłamów - zupełnie nowa impreza, runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Rajdowego Pucharu Polski 2014.

Czy obiekt stał się już zapleczem dla sportowców?

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA