PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Komercyjne akademiki walczą o rynek

  • Autor: HouseMarket.pl
  • 29 kwi 2016 09:53

Komercyjne akademiki walczą o rynek Leszek Stankiewicz, wiceprezes Budnera (mat.pras.)

Alternatywne segmenty nieruchomości zyskują coraz większą popularność zarówno wśród inwestorów, jak i deweloperów. Wśród debiutów rynkowych znalazła się sieć akademików, które szykuje Budner.

REKLAMA

Dwell Well – tak będzie się nazywać sieć komercyjnych akademików, którą buduje Budner. Dwa najbardziej zaawansowane projekty powstają w Warszawie. W kolejce czeka Kraków.

– Najbardziej zaawansowany jest projekt przy ul. Sacharowa. Mamy gotowy projekt budowlany i staramy się o pozwolenie na budowę. Jest to znakomicie zlokalizowany obiekt – położony tuż przy stacji metra Słodowiec na Bielanach. Jego budowę zaczniemy w październiku tego roku - zapowiada Leszek Stankiewicz, wiceprezes Budnera.

Przeczytaj więcej o sieci akademików Dwell Well

Planowany termin zakończenia inwestycji to lipiec 2018 r. - Jednocześnie będziemy realizować budowę akademika przy ul. Grochowskiej. Zakończymy go w tym samym czasie, ponieważ jest to inwestycja dużo łatwiejsza do zbudowania - nie ma ograniczeń takich jak stacja metra. Łącznie oba obiekty pomieszczą około 800 łóżek, które będą gotowe w lipcu 2018 roku – mówi wiceprezes firmy Budner.

Firma chce rozwijać sieć w największych miastach akademickich. Kraków to najbliższy kolejny projekt. Potem Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Lublin i Rzeszów. Zarządzaniem nieruchomościami oraz ich wynajmem będzie się zajmowała utworzona w naszej grupie kapitałowej spółka celowa – Dwell Well.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA