PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kto zarobi na Sylwestrze?

  • dlahandlu.pl
  • 29 gru 2017 17:07

Kto zarobi na Sylwestrze? Fot. pixabay

W tym roku nie mamy zamiaru wydawać dużo pieniędzy na Sylwestra – 84 proc. badanych przeznaczy na ten cel maksymalnie 300 zł. W opinii 50 proc. Polaków, tegoroczna organizacja zabawy sylwestrowej nie powinna być droższa niż w zeszłym roku. Jednak niemal jedna trzecia już wie, że sylwester 2017 będzie kosztować ich więcej niż w rok temu - wynika z badania przeprowadzonego przez Polski Program Jakości Obsługi.

REKLAMA

Sieci hotelowe i restauracje prześcigają się w propozycjach zabaw sylwestrowych. Wielu Polaków nie wybierze jednak ich ofert. Z badania przeprowadzonego przez Polski Program Jakości Obsługi wynika, że połowa z nas zostawia organizacje Sylwestra na ostatnią chwilę. 2 na 10 zadeklarowało, że w ogóle nie przygotowują się do tego dnia. Podobnie podchodzimy do wydatków. W tym roku nie mamy zamiaru wydawać dużo pieniędzy na sylwestra – 84 proc. badanych przeznaczy na ten cel maksymalnie 300 zł. W opinii 50 proc. Polaków, tegoroczna organizacja zabawy sylwestrowej nie powinna być droższa niż w zeszłym roku. Jednak niemal jedna trzecia już wie, że sylwester 2017 będzie kosztować ich więcej niż w rok temu.

W obecnych czasach Sylwester i Nowy Rok uznawane są przez większość ludzi za dzień zabawy i okazję do spotkania ze znajomymi. Takiego zdania jest 9 n 10 ankietowanych. Natomiast połowa badanych traktuje obchody sylwestrowe wciąż jako tradycję. Dla 34 proc. osób jest to dobry czas na zmiany i nowe postanowienia.

Pomimo, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia oraz Nowy rok sprzyjają wyjazdom urlopowym, to ponad połowa respondentów nie mając planów sylwestrowych, pożegna stary rok w swoich domach – tak twierdzi 53 proc.  badanych. Natomiast 1 na 5 ankietowanych zdążyło zorganizować sobie rozrywkę na ten wieczór i zdecydowało się obchodzić sylwestra u znajomych. Warto zaznaczyć, że 2 proc. deklaruje, że spędzi tą ostatnią noc 2017 roku w pracy. Są również tacy, którzy traktują sylwestra jako zwykły dzień tygodnia i uznało, że ten nie ma on dla nich szczególnego znaczenia.

Badanie zostało zrealizowane przez Polski Program Jakości Obsługi metodą ankietową CAWI na próbie 572 dorosłych Polaków w dniach 18.12-27.12 2017r. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA