PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kup sobie pokój w pałacu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 maj 2015 10:48

Kup sobie pokój w pałacu Pałac na Wodzie

Rynek condohoteli nieustannie rośnie. Z trendu chcą skorzystać właściciele Pałacu na Wodzie w Staniszowie, pod Jelenią Górą. W maju br. ruszyła sprzedaż apartamentów w 5-gwiazdkowym kompleksie hotelowym.

REKLAMA

To historyczna nieruchomość, odrestaurowana w nowoczesnym stylu, będąca częścią 5-gwiazdkowego kompleksu hotelowego. Jego wizytówką jest odwiert termalny o głębokości 1500 m. Jak deklarują inwestorzy, umowa gwarantuje stały zysk na poziomie 8 proc. rocznie, przez 12 lat trwania dzierżawy.

Kupując apartament w systemie condo stajemy się pełnoprawnymi właścicielami nieruchomości (z wpisem własności do księgi wieczystej). Podpisujemy z operatorem hotelu umowę dzierżawy naszego apartamentu, na określony czas (w przypadku Pałacu na Wodzie jest to 15 lat). W tym czasie możemy korzystać z naszej własności przez 21 dni w roku. Wszelkie koszty związane z remontami, utrzymaniem i eksploatacją pokoju hotelowego pokrywa operator hotelowy. Od ceny brutto apartamentu możliwe jest uzyskanie zwrotu podatku VAT, w ciągu 25 dni od dokonania wpłaty.

- Inwestycja w systemie condo w Pałacu na Wodzie to gwarancja stałego zysku przez cały okres obowiązywania umowy dzierżawy. Zakup apartamentu położonego w zabytkowych, odrestaurowanych wnętrzach, które cieszą się coraz większą popularnością wśród wielbicieli klasycznego designu, daje pewność, że nieruchomość nie straci na wartości - tłumaczy Waldemar Tadajewski, właściciel kompleksu Pałac na Wodzie.

- Jesteśmy przekonani, że Pałac na Wodzie, jako część większego 5-gwiazdkowego, luksusowego kompleksu hotelowego, będzie cieszył się stałym zainteresowaniem ze strony klientów. Potwierdza to dotychczasowe obłożenie obiektu. Dlatego też nie uzależniamy czynszu z tytułu dzierżawy od obrotów, a zapewniamy stałą kwotę przez cały czas trwania umowy – tj. od 5-7 proc. w pierwszych trzech latach jej obowiązywania oraz 8 proc. przez 12 kolejnych lat. Po jej wygaśnięciu można przedłużyć umowę dzierżawy, sprzedać apartament lub wykorzystywać go na własny użytek” – powiedział 

Pałac na Wodzie to luksusowy, 5-gwiazdkowy obiekt, którego serce stanowi XVIII-wieczny pałac, całkowicie odrestaurowany w 2015 roku. Znajduje się w nim siedem pokoi, sala bankietowa i sale restauracyjne.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA