PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kup sobie pokój w pałacu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 maj 2015 10:48

Kup sobie pokój w pałacu Pałac na Wodzie

Rynek condohoteli nieustannie rośnie. Z trendu chcą skorzystać właściciele Pałacu na Wodzie w Staniszowie, pod Jelenią Górą. W maju br. ruszyła sprzedaż apartamentów w 5-gwiazdkowym kompleksie hotelowym.

REKLAMA

To historyczna nieruchomość, odrestaurowana w nowoczesnym stylu, będąca częścią 5-gwiazdkowego kompleksu hotelowego. Jego wizytówką jest odwiert termalny o głębokości 1500 m. Jak deklarują inwestorzy, umowa gwarantuje stały zysk na poziomie 8 proc. rocznie, przez 12 lat trwania dzierżawy.

Kupując apartament w systemie condo stajemy się pełnoprawnymi właścicielami nieruchomości (z wpisem własności do księgi wieczystej). Podpisujemy z operatorem hotelu umowę dzierżawy naszego apartamentu, na określony czas (w przypadku Pałacu na Wodzie jest to 15 lat). W tym czasie możemy korzystać z naszej własności przez 21 dni w roku. Wszelkie koszty związane z remontami, utrzymaniem i eksploatacją pokoju hotelowego pokrywa operator hotelowy. Od ceny brutto apartamentu możliwe jest uzyskanie zwrotu podatku VAT, w ciągu 25 dni od dokonania wpłaty.

- Inwestycja w systemie condo w Pałacu na Wodzie to gwarancja stałego zysku przez cały okres obowiązywania umowy dzierżawy. Zakup apartamentu położonego w zabytkowych, odrestaurowanych wnętrzach, które cieszą się coraz większą popularnością wśród wielbicieli klasycznego designu, daje pewność, że nieruchomość nie straci na wartości - tłumaczy Waldemar Tadajewski, właściciel kompleksu Pałac na Wodzie.

- Jesteśmy przekonani, że Pałac na Wodzie, jako część większego 5-gwiazdkowego, luksusowego kompleksu hotelowego, będzie cieszył się stałym zainteresowaniem ze strony klientów. Potwierdza to dotychczasowe obłożenie obiektu. Dlatego też nie uzależniamy czynszu z tytułu dzierżawy od obrotów, a zapewniamy stałą kwotę przez cały czas trwania umowy – tj. od 5-7 proc. w pierwszych trzech latach jej obowiązywania oraz 8 proc. przez 12 kolejnych lat. Po jej wygaśnięciu można przedłużyć umowę dzierżawy, sprzedać apartament lub wykorzystywać go na własny użytek” – powiedział 

Pałac na Wodzie to luksusowy, 5-gwiazdkowy obiekt, którego serce stanowi XVIII-wieczny pałac, całkowicie odrestaurowany w 2015 roku. Znajduje się w nim siedem pokoi, sala bankietowa i sale restauracyjne.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA