PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Lokaty Budowlane rozważają sprzedaż hotelu Święcice

  • Autor: Lokaty Budowlane
  • 28 mar 2011 13:14

Lokaty Budowlane rozważają sprzedaż hotelu Święcice

Koncentrujemy się na budowaniu wartości firmy, a hotel Święcice jest bardzo ważną częścią naszej strategii - mówił w czasie otwarcia hotelu Święcice k. Ożarowa Mazowieckiego Marek Kwiatkowski, prezes firmy Lokaty Budowlane SA, która jest inwestorem obiektu.

REKLAMA

Lokaty Budowlane, notowana na NewConnect firma dewelopersko-budowlana, uruchomiła swoją sztandarową inwestycję - hotel Święcice w weekend 25-26 marca br. Obiekt ma ponad 4 tys. mkw., z czego około 2 tys. mkw. zajmują sale konferencyjne i część gastronomiczna.

- Uruchomienie operacyjne obiektu to ważny etap na drodze do zwiększenia wartości spółki. Spodziewamy się, że wyniki hotelu będą miały stabilizujący wpływ na wyniki Lokat Budowlanych - dodał prezes.

Za nadzór nad hotelem odpowiada w 100 proc. zależna od Lokat Budowlanych spółka - Produkcja Wydarzeń. - Transparentność działań jest bardzo ważna dla naszej firmy i powierzenie operowania hotelem spółce zależnej wpisuje się w pełni w naszą strategię - mówił prezes Lokat Budowlanych. - Celem na ten rok, jaki został postawiony przed zarządzającymi, to budowa silnej marki hotelu na rynku lokalnym oraz w branży marketingowo-szkoleniowej - podkreślił.

W weekend 25-26 marca, obok uroczystego otwarcia, odbyły się dni otwarte dedykowane dla przyszłych partnerów biznesowych hotelu.

Hotel Święcice to obiekt usytuowany przy trasie Poznańskiej (droga krajowa E 30, Świecko - Poznań - Warszawa), 13 km od granic Warszawy. W trzykondygnacyjnym budynku znajduje się 66 pokoi jedno- i dwuosobowych, w tym 4 apartamenty.

Lokaty Budowlane na przełomie stycznia i lutego opublikowały prognozy finansowe na lata 2011-2013. Zakładają one, że w 2013 roku spółka osiągnie zysk w wysokości ponad 16 mln zł, przy przychodach na poziomie 38 mln zł. - To bardzo konserwatywna prognoza, przygotowana w oparciu o dotychczasowe portfolio projektów i nie uwzględniająca np. ewentualnej sprzedaży hotelu, gdy uzyska on pakiet zamówień i rezerwacji - tłumaczy Kwiatkowski.

Lokaty Budowlane SA to notowana na rynku NewConnect firma dewelopersko-budowlana, realizująca inwestycje na gruntach własnych. W czerwcu 2010 roku nastąpiło połączenie spółki z firmą Osiedle Poniatowskie Sp. z o.o., która na rynku budowlanym funkcjonowała od 2006 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA