PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Louvre Hotels Group mocno przyspiesza

  • Autor: propertynews.pl
  • 30 lip 2013 12:15

W pierwszym półroczu 2013 roku sieć Louvre Hotels Group otworzyła 39 nowych obiektów, m.in. w Brazylii, Rosji, Indiach i Polsce. Obecnie grupa posiada w swoim portfolio 1116 hoteli na całym świecie. Kolejne wystartują już w najbliższym czasie - Golden Tulip w Gdańsku i Krakowie.

REKLAMA

W drugiej połowie 2013 roku sieć będzie kontynuować rozwój w Europie: na Litwie i Ukrainie oraz w Afryce: w Burkina Faso i Etiopii.

Bardzo ważnym rynkiem, na którym obecnie skupia się Louvre Hotels Group, jest Europa Wschodnia, w której w tym roku uruchomiono cztery hotele. W ciągu pięciu lat udało się potroić liczbę oferowanych pokoi hotelowych.

- Z uwagi na stabilność i siłę modelu biznesowego Louvre Hotels Group, jesteśmy w stanie zwiększyć nasze cele rozwojowe zaplanowane na 2013 rok - mówi Matthieu Evrard, dyrektor ds. rozwoju Louvre Hotels Group. - Obecnie pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty w Polsce. Stale obserwujemy rynek. Ekonomiczne tendencje pokazują, że wiele firm organizujących spotkania, konferencje, czy podróże służbowe stara się ograniczać koszty, co stwarza dodatkowe możliwości dla naszych obiektów ekonomicznych na pozyskanie nowych, lojalnych klientów. Jestem przekonany, że w niedługim czasie będziemy mogli poinformować o kolejnych hotelach, które dołączą do naszego portfolio - dodał Tomasz Szyszka, dyrektor ds. sprzedaży na Polskę i Litwę, Louvre Hotels Group.

Louvre Hotels Group wdraża strategię ekspansji, która opiera się m.in. na: międzynarodowym rozwoju w krajach, w których podróże służbowe i rozrywka stanowią ważny element rynku usług turystycznych, współpracy z zaufanymi partnerami, którzy rozumieją potrzeby i znają grupę docelową Louvre Hotels Group i systematycznym unowocześnianiu portfolio hoteli i wdrażaniu innowacyjnych koncepcji w celu poszerzenia grona stałych klientów.

Louvre Hotels Group posiada obecnie 1116 hoteli w 42 krajach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA