PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Louvre Hotels Group zbuduje 26 hoteli

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 wrz 2013 10:01

Louvre Hotels Group podpisała kontrakt z firmą ARCUS na budowę 26 trzygwiazdkowych hoteli marki Tulip Inn. W związku z alpejską lokalizacją, hotele będą nosić nazwę „Tulip Inn Alp Style”. Inwestycja szacowana jest na 160 milionów Euro.

REKLAMA

Louvre Hotels Group poinformował o podpisaniu umowy z ARCUS Bauerrichtung, niemiecką grupą budowlaną oraz Redserve, austriacką firmą doradczą specjalizującą się w międzynarodowych projektach deweloperskich. Hotele powstaną w prestiżowych lokalizacjach: Monachium, Wiedeń, Salzburg, Bazylea i Zurych. Dynamiczna strategia Louvre Hotels Group i ARCUS przewiduje otwieranie od 3 do 5 hoteli rocznie. Pierwszy hotel ma powstać w IV kwartale 2014 r. w okolicach Monachium.

Hotele Tulip Inn Alp Style powstaną w ramach marki Tulip Inn. Hotele zaprojektowano zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju - zostaną w nich wykorzystane naturalne materiały z lokalnych źródeł, dużą wagę przywiązuje się również do efektywności energetycznej obiektów. Po szybkim rozwoju we wschodniej Europie w ostatnich latach, partnerstwo to pozwoli grupie Louvre Hotels wzmocnić swoją obecność w Europie Środkowej, gdzie Grupa ma obecnie 14 hoteli.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego partnerstwa. Pozwoli przyspieszyć nasz rozwój w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, czyli kluczowych rynkach dla naszej Grupy. Partnerstwo rozpocznie się od budowy hoteli Tulip Inn, jednak w przyszłości może zostać rozszerzone na inne marki Grupy, szczególnie Golden Tulip, aby nadążyć za oczekiwaniami segmentu hoteli luksusowych - powiedział Pierre-Frédéric Roulot, prezes Louvre Hotels Group.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA