PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Marina w Gdyni z nowymi inwestycjami za 100 mln zł

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • 31 sty 2014 11:29

Marina w Gdyni z nowymi inwestycjami za 100 mln zł

Studio Kwadrat, kierowane przez znanego w Trójmieście architekta Jacka Droszcza, wygrało w konkursie na projekt koncepcyjny Nowej Mariny w Gdyni. Powstanie tam m.in. hotel i obiekty handlowe. Konkurs ogłoszony został przez Polski Związek Żeglarski.

REKLAMA

Nowa Marina w Gdyni ma być obiektem prostym i funkcjonalnym, składającym się, oprócz infrastruktury dla żeglarzy, m.in. z hotelu, restauracji i licznych punktów handlowych. Inwestycja, która ma powstać za trzy lata, będzie kosztować około 100 mln złotych.

- Budowa nowej i nowoczesnej mariny, służącej żeglarzom i pełniącej zarazem funkcje publiczne, to jeden z elementów programu działań PZŻ wspierany przez władze miasta - skomentował Wiesław Kaczmarek, prezes Polskiego Związku Żeglarskiego i jednocześnie przewodniczący jury konkursowego.

Inwestycja realizowana będzie w drodze partnerstwa finansowego, dlatego już wkrótce tym celu powołana zostanie spółka celowa, w skład której wejdzie PZŻ i kluby żeglarskie.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA