PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

MCK przyciąga kolejne imprezy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 paź 2016 16:40

MCK przyciąga kolejne imprezy MCK Katowice

W poniedziałek, 10 października br., rozpocznie się VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Spotkanie, które potrwa do 12 października, odbędzie się w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

REKLAMA

Organizatorzy Kongresu podkreślają, że mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach, jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne.

Tegoroczną edycję Kongresu otworzy debata z udziałem wicepremiera Mateusza Morawieckiego i panel z Elżbietą Bieńkowską, komisarz UE ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości i MŚP. Swój udział zapowiedział także Jerzy Buzek - przewodniczący Komitetu Honorowego.

W trakcie Kongresu zaplanowano ponad 80 wydarzeń spotkań w ramach siedmiu ścieżek tematycznych dotyczących m.in. innowacyjności w biznesie. Zapowiedziano udział czołowych postaci biznesu, samorządu, nauki i polityki, w tym siedmiu byłych i obecnych premierów Polski.

Niezmiennie na VI Europejski Kongres MŚP składają się wydarzenia towarzyszące, w tym roku będą to Targi Biznes Expo oraz program Samorząd, który wspiera MŚP. Na uwagę zasługuje zwłaszcza program Targów Biznes Expo, podczas których nie tylko będzie można poznać ofertę ponad stu wystawców, ale przede wszystkim spotkać się z ekspertami, praktykami biznesu oraz wziąć udział w spotkaniach i wydarzeniach biznesowych.

W programie tegorocznego Kongresu znalazła się także trzecia edycja Akademii Mody i Dizajnu - miejsce nauki i networkingu dla młodych twórców. To cykl spotkań, pokazów, warsztatów i prelekcji prowadzonych przez specjalistów branży modowej.

Zaplanowano ponadto warsztaty potentatów technologicznych jak Facebook i Google.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA