PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Międzynarodowe Centrum Kongresowe to klucz do sukcesu hoteli w Katowicach

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 gru 2013 09:32

Spółka Hotele Diament, pomimo już wysokiego nasycenia górnośląskiego rynku hotelarskiego, planuje realizację kolejnych inwestycji. To efekt nadziei, jakie prezes firmy Rafał Bakalarski, wiąże z otwarciem Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

REKLAMA

Aktualnie spółka Hotele Diament pracuje nad przygotowaniem centrum hotelowo-konferencyjno-gastronomicznego w Zabrzu. - To projekt z potencjałem dla realizacji dwóch hoteli: czterogwiazdkowego z 74 pokojami oraz trzygwiazdkowego z 55 pokojami. Planujemy zakończyć budowę tej inwestycji w kwietniu 2014 roku - powiedział w rozmowie z Propertynews.pl Rafał Bakalarski.

To nie koniec planów inwestycyunych spółki w obrębie aglomeracji śląskiej. - Kolejnym projektem, który chcemy realizować jest rozbudowa hotelu w Gliwicach. Mamy także nadzieję na realizację jeszcze jednego hotelu, ale to będzie uzależnione od otwarcia i funkcjonowania Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach - skomentował prezes firmy.

Według Bakalarskiego w tym momencie lokalny rynek hotelarski jest nasycony, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę liczbę wydarzeń i konferencji, jakie odbywają się na Śląsku. 

- Perspektywą dla dalszego rozwoju rynku będzie otwarcie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Jako właściciel firmy, która ma na Śląsku ponad 500 pokoi mogę powiedzieć, że jeśli obiekt będzie dobrze zarządzany, potencjał dla wzrostu rynku hotelarskiego będzie bardzo duży - dodał Rafał Bakalarski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA