PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Mood podpisało globalny kontrakt z Accor SA

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 mar 2013 17:27

Mood podjęło współpracę z Grupą Accor. W Polsce, Mood dostarcza muzykę do hoteli grupy od 2008 roku. Obecnie z usług firmy korzystają 53 hotele marki Novotel, Mercure, Orbis, ibis i ibis budget. Nową globalną umowę zawarto na trzy lata.

REKLAMA

Mood w Polsce i kilku innych krajach, współpracowało z Grupą Accor już od kilku lat. W skutek pozytywie układającej się kooperacji, partnerzy postanowili podpisać globalną umowę.

- Accor wybrał muzykę łączącą w sobie wiele gatunków. Dla każdej marki z grupy hoteli, wybraliśmy nieco inne nagrania, które dostosowane są do klientów korzystających z obiektów. Dodatkowo, repertuar ma za zadanie odzwierciedlać charakter poszczególnych brandów. Każdy utwór, został poddany starannej selekcji naszych konsultantów muzycznych. Liczymy, że dzięki zaproponowanej muzyce, goście wszystkich hoteli na świecie będą czuli się jeszcze lepiej w ich wnętrzach - mówi Aleksandra Potrykus, Country Manager w Mood Polska.

Umowa została podpisana i jest wprowadzana w życie na całym świecie. Wszelkie instalacje nagłośnienia i oprogramowania w Polsce już się zakończyły. W obiektach, które zdecydowały się na nowy repertuar gra już nowa muzyka. Accor SA to największy globalny klient Mood z branży turystycznej.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA