PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nieoczekiwane zmiany w hotelach Vienna House

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 maj 2017 16:46

Nieoczekiwane zmiany w hotelach Vienna House fot. Vienna House

Z okazji Światowego Dnia Dziecka, 1 czerwca, dzieci obejmą kluczowe stanowiska w wybranych hotelach grupy Vienna House.

REKLAMA

Celem zamiany jest zobaczenie hotelu oczami dziecka, a z drugiej strony pokazanie najmłodszym jak w praktyce wyglądają codzienne obowiązki ich rodziców lub osób na co dzień pracujących w hotelarstwie. Na koniec dnia uczestnicy zabawy będą poszukiwać małego chochlika o imieniu Joh, który płata figle w hotelach grupy. Organizowane w ramach Dnia Dziecka aktywności są również związane z wprowadzeniem w Vienna House nowego konceptu dla dzieci. 

Podczas całego Dnia Dziecka najmłodsi goście obiektów Vienna House będą odkrywać, co jest najważniejsze dla dzieci w hotelu. To będzie szansa dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, aby przejąć obowiązki dyrektorów hoteli, recepcjonistów, menadżerów barów i restauracji, specjalistów ds. PR lub techników, a tym samym zainspirować branżę hotelarską do działań z zupełnie nową perspektywą. W akcji, w zależności od obiektu, mogą wziąć udział pociechy pracowników, partnerów biznesowych, gości, uczniowie sąsiednich szkół, dzieci blogerów oraz fanów na Facebooku, którzy otrzymają powiadomienie o wydarzeniu w mediach społecznościowych. Zadania czekające na uczestników będą różnorodne: od otwarcia porannego spotkania, przez prowadzenie konferencji prasowej, opracowania menu dla najmłodszych, tworzenia nowych, kreatywnych bezalkoholowych koktajli, aż po przyjmowanie gości w recepcji. Małych kierowników hoteli łatwo będzie rozpoznać po mundurkach i tabliczkach z imieniem. Dzieci będą miały określone zadania, a w ich wykonaniu będzie pomagał im opiekun.

- Chcemy, by dzieci poznały hotel poprzez zabawę. W Dzień Dziecka każdy obiekt Vienna House zaprasza do akcji najmłodszych gości, aby promować nową ofertę grupy adresowaną do nich – mówi Rupert Simoner, prezes zarządu Vienna House.

Joh płata figle

Głównym bohaterem dnia będzie Joh. Joh to chochlik, który chowa się w każdym hotelu Vienna House i płata figle, od momentu gdy został odnaleziony w walizce przez boya hotelowego. Joh najchętniej pokazuje się najmłodszym. Dlatego właśnie 1 czerwca tak wiele dzieci we wszystkich hotelach będzie próbować wyciągnąć go z jego kryjówki. Razem z Joh, mali goście mogą pokazać dorosłym, co dla nich liczy się w hotelu najbardziej.

Dzieciaki! W Vienna House będzie się działo!

W Dzień Dziecka najmłodsi goście Vienna House będą bawić się na największym hotelowym placu zabaw, malować ściany, poznawać hotel podczas poszukiwań chochlika Joh, próbować smakołyków z dziecięcego bufetu oraz pisać historyjki, które zostaną później opublikowane i udostępnione innym dzieciom poprzez mobilnego concierge’a. Na dzieci czeka również wiele upominków i niespodzianek.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA