PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nieoczekiwane zmiany w hotelach Vienna House

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 maj 2017 16:46

Nieoczekiwane zmiany w hotelach Vienna House fot. Vienna House

Z okazji Światowego Dnia Dziecka, 1 czerwca, dzieci obejmą kluczowe stanowiska w wybranych hotelach grupy Vienna House.

REKLAMA

Celem zamiany jest zobaczenie hotelu oczami dziecka, a z drugiej strony pokazanie najmłodszym jak w praktyce wyglądają codzienne obowiązki ich rodziców lub osób na co dzień pracujących w hotelarstwie. Na koniec dnia uczestnicy zabawy będą poszukiwać małego chochlika o imieniu Joh, który płata figle w hotelach grupy. Organizowane w ramach Dnia Dziecka aktywności są również związane z wprowadzeniem w Vienna House nowego konceptu dla dzieci. 

Podczas całego Dnia Dziecka najmłodsi goście obiektów Vienna House będą odkrywać, co jest najważniejsze dla dzieci w hotelu. To będzie szansa dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, aby przejąć obowiązki dyrektorów hoteli, recepcjonistów, menadżerów barów i restauracji, specjalistów ds. PR lub techników, a tym samym zainspirować branżę hotelarską do działań z zupełnie nową perspektywą. W akcji, w zależności od obiektu, mogą wziąć udział pociechy pracowników, partnerów biznesowych, gości, uczniowie sąsiednich szkół, dzieci blogerów oraz fanów na Facebooku, którzy otrzymają powiadomienie o wydarzeniu w mediach społecznościowych. Zadania czekające na uczestników będą różnorodne: od otwarcia porannego spotkania, przez prowadzenie konferencji prasowej, opracowania menu dla najmłodszych, tworzenia nowych, kreatywnych bezalkoholowych koktajli, aż po przyjmowanie gości w recepcji. Małych kierowników hoteli łatwo będzie rozpoznać po mundurkach i tabliczkach z imieniem. Dzieci będą miały określone zadania, a w ich wykonaniu będzie pomagał im opiekun.

- Chcemy, by dzieci poznały hotel poprzez zabawę. W Dzień Dziecka każdy obiekt Vienna House zaprasza do akcji najmłodszych gości, aby promować nową ofertę grupy adresowaną do nich – mówi Rupert Simoner, prezes zarządu Vienna House.

Joh płata figle

Głównym bohaterem dnia będzie Joh. Joh to chochlik, który chowa się w każdym hotelu Vienna House i płata figle, od momentu gdy został odnaleziony w walizce przez boya hotelowego. Joh najchętniej pokazuje się najmłodszym. Dlatego właśnie 1 czerwca tak wiele dzieci we wszystkich hotelach będzie próbować wyciągnąć go z jego kryjówki. Razem z Joh, mali goście mogą pokazać dorosłym, co dla nich liczy się w hotelu najbardziej.

Dzieciaki! W Vienna House będzie się działo!

W Dzień Dziecka najmłodsi goście Vienna House będą bawić się na największym hotelowym placu zabaw, malować ściany, poznawać hotel podczas poszukiwań chochlika Joh, próbować smakołyków z dziecięcego bufetu oraz pisać historyjki, które zostaną później opublikowane i udostępnione innym dzieciom poprzez mobilnego concierge’a. Na dzieci czeka również wiele upominków i niespodzianek.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA