PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Novotel Gdańsk Centrum wolny od dymu papierosowego

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 lut 2013 15:07

Novotel Gdańsk Centrum wolny od dymu papierosowego

Od początku tego roku w Novotel Gdańsk Centrum zaczęła panować zasada całkowitej wolności od dymu papierosowego. Pod hasłem „100% Smoke Free" hotel rozszerzył dotychczasowy zakaz palenia na powierzchniach ogólnodostępnych także do pozostałych części hotelu, w tym wszystkich pokoi.

REKLAMA

Niespełna trzy lata temu w życie weszła ustawa zakazująca palenia w miejscach publicznych. Dla hoteli wprowadzenie tej ustawy oznaczało zakaz palenia w miejscach ogólnodostępnych budynków hotelowych: lobby, restauracjach, barach, częściach konferencyjnych. Zakaz ten nie obejmował pokoi, gdzie nadal jest możliwość podziału na pokoje dla palących i dla niepalących.

- Do wprowadzenia zasady „100% Smoke Free" skłoniła nas nie tylko coraz większa moda na niepalenie, świadomość jego szkodliwości i skutków biernego wdychania dymu tytoniowego, ale także ciągłe dążenie do podnoszenia jakości naszych usług. Podczas modernizacji hotelu odnowione zostały wnętrza dotychczasowych pokoi dla osób palących, dzięki czemu zwiększony jest komfort wypoczynku w naszym obiekcie. - powiedziała Joanna Kaszubowska, zastępca Dyrektora Generalnego hotelu Novotel Gdańsk Centrum.

- Goście pozytywnie reagują na ograniczenia i doceniają czyste powietrze zarówno w częściach ogólnodostępnych, jak i pokojach, w których meble czy zasłony pachną świeżością - dodaje.

Novotel Gdańsk Centrum to pierwszy hotel tej marki w Polsce całkowicie wolny od dymu papierosów. Wkrótce dołączą do niego kolejne hotele Novotel.

Hotel Novotel Gdańsk Centrum znajduje się na Wyspie Spichrzów, która znajduje się w pobliżu Gdańskiej Starówki.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA