PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Novotel Poznań przeszedł metamorfozę

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 cze 2015 20:44

Novotel Poznań przeszedł metamorfozę Novotel Poznań Centrum

Zakończył się kolejny etap modernizacji hotelu Novotel Poznań. Goście obiektu mogą skorzystać teraz z odnowionego lobby, recepcji i części pokoi, a także z nowo wybudowanego podjazdu. Łączny koszt prac wyniósł blisko 2 mln zł. Za modernizację wnętrz odpowiedzialna była pracownia projektowa Tremend.

REKLAMA

Stolica Wielkopolski jest znaczącym ośrodkiem gospodarczym, targowym i turystycznym kraju. Dysponuje rozbudowanym zapleczem hotelowym. Z analizy danych zebranych przez Urząd Statystyczny w Poznaniu w 2014 r. wynika, że zajmuje on 4. miejsce wśród miast w Polsce pod względem posiadanej bazy hotelowej (67 obiektów dysponujących łącznie 7,3 tys. miejscami noclegowymi). Lepsze wyniki odnotowano jedynie w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu.

Największym hotelem w mieście jest Novotel Poznań Centrum, który od niespełna 40 lat zaprasza gości do swoich wnętrz. Od trzech lat sukcesywnie przechodził modernizacje, by nadal pełnić rolę najchętniej odwiedzanego hotelu stolicy Wielkopolski.

- Novotel Poznań Centrum zmienia się od jakiegoś czasu, aby stanowić pierwszy wybór gości biznesowych, jak i turystycznych, którzy poszukują lokalizacji w samym centrum miasta oferującej odpowiedni standard. Nieuniknione w tym procesie są modernizacje oraz udoskonalenia techniczne i technologiczne. Wszystkie renowacje prowadzone w hotelu i jego otoczeniu wynikają z troski o naszych gości. Chcemy być jeszcze bliżej nich, oferować usługi i poziom komfortu, jakiego oczekują - podkreśla Loretta Neufeldt, dyrektor hotelu Novotel Poznań Centrum.

Pracę przy modernizacji hotelu Novotel Poznań Centrum postanowiono podzielić na etapy. W pierwszym z nich w 2012 roku prace prowadzone były w lobby i recepcji. W tym roku przyszła kolej na zmiany w: restauracji, części pokoi, korytarzy, studiu fitness, w kąciku „Kids corner” oraz na budowę nowej drogi wzdłuż obiektu, która połączyła ulice: Kościuszki z Królowej Jadwigi. Teraz znajduje się tu podjazd dla samochodów, taksówek i autokarów, a samo wejście dla gości hotelu zlokalizowane jest bliżej recepcji.

Restauracja na NOVO

Podobnie jak w innych hotelach Novotel w Polsce, także w Poznaniu w restauracji został wprowadzony koncept gastronomiczny NOVO2. Inspirujący nastrój zapewnia zaaranżowane w sposób niestandardowy wnętrze oraz międzynarodowa kuchnia. Jest ona jednocześnie odzwierciedleniem najnowszych trendów kulinarnych, proponując gościom świeże i proste połączenia smakowe. Projekt opiera się na 3 wartościach: VITALITY – zorientowanej na wdrażaniu w hotelach Novotel rozwiązań prozdrowotnych i w duchu poszanowania środowiska naturalnego, CONNECT-AINMENT – swobodnej i w pełni komfortowej atmosferze, oraz IMAGINATION – podkreślającej design nowocześnie zaprojektowanych wnętrz. Dominują tu kolory biały i czarny oraz drewniane elementy. Przytulności dodają podświetlane ścienne panele. Światło to motyw łączący restaurację z częścią wypoczynkową i barem.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA