PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa inwestycja w Kazimierzu. Do wzięcia apartament albo... cały spichlerz

  • PropertyDesign.pl
  • 24 sie 2016 13:15

Nowa inwestycja w Kazimierzu. Do wzięcia apartament albo... cały spichlerz Spichlerz Bliźniaczy, fot Sawa Apartments

Sawa Apartments rozpoczyna komercjalizację Spichlerza Bliźniaczego przy ul. Puławskiej 68 w Kazimierzu Dolnym. W ofercie dla inwestorów znajdują się pojedyncze apartamenty albo... cały budynek.

REKLAMA

 Zabytkowy obiekt stoi na działce o powierzchni 547 mkw., zaś jego kubatura wynosi 4395 m sześciennych. Po pieczołowitej rewitalizacji, prowadzonej we współpracy z lubelskim Wojewódzkim Urzędem Ochrony Zabytków spichlerz jest obecnie wielofunkcyjnym budynkiem usługowo-mieszkalnym. Sawa Apartments oferuje kazimierski Spichlerz Bliźniaczy na sprzedaż jako całość pozostawiając jednak także opcję zakupu poszczególnych apartamentów.

Zobacz zdjęcia wnętrz Spichlerza Bliźniaczego

Spichlerz Bliźniaczy mieści osiem niepowtarzalnych, luksusowych apartamentów o metrażach od 49,92 mkw. do 77,62 mkw. (piętro, parter), jak również dostosowaną do działalności biznesowej salę konferencyjną wraz z zapleczem o powierzchni 139,24 mkw. (poziom -1). Na parterze jest także do zagospodarowania powierzchnia użytkowa 62,76 mkw. Wszystkie apartamenty są skomunikowane windą od poziomu -1 do poziomu trzeciego. Budynek jest także przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

- Jest to nasz unikatowy projekt rewitalizacyjny, mimo faktu, iż prowadzimy obecnie także inne projekty rewitalizacyjne, jak Kozubnik Spa Resort w Beskidzie Małym. Projekt kazimierski jest jednak wyjątkowy w skali kraju. W życiu firmy inwestycyjno-deweloperskiej nieczęsto się zdarza, aby oddawać do użytku obiekt liczący niespełna 500 lat, obiekt luksusowy, na dodatek w tak urokliwym mieście, jak Kazimierz Dolny - komentuje prezes Sawy Apartments Marian Okręglicki. - Z naszego Spichlerza Bliźniaczego olbrzymi pożytek będzie miało środowisko biznesowe, ale nie tylko, gdyż obiekt ten jest bardzo uniwersalnym apartamentowcem. Pieczołowicie odrestaurowany przez nas spichlerz nacieszy oczy także wielu turystów i mieszkańców Kazimierza Dolnego. Razem ze służbami konserwatorskimi włożyliśmy olbrzymi wysiłek w to, aby w stopniu maksymalnym przywrócić Spichlerzowi Bliźniaczemu wygląd jak najbardziej zbliżony do czasu, gdy powstawał.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA