PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa inwestycja w Kazimierzu. Do wzięcia apartament albo... cały spichlerz

  • PropertyDesign.pl
  • 24 sie 2016 13:15

Nowa inwestycja w Kazimierzu. Do wzięcia apartament albo... cały spichlerz Spichlerz Bliźniaczy, fot Sawa Apartments

Sawa Apartments rozpoczyna komercjalizację Spichlerza Bliźniaczego przy ul. Puławskiej 68 w Kazimierzu Dolnym. W ofercie dla inwestorów znajdują się pojedyncze apartamenty albo... cały budynek.

REKLAMA

 Zabytkowy obiekt stoi na działce o powierzchni 547 mkw., zaś jego kubatura wynosi 4395 m sześciennych. Po pieczołowitej rewitalizacji, prowadzonej we współpracy z lubelskim Wojewódzkim Urzędem Ochrony Zabytków spichlerz jest obecnie wielofunkcyjnym budynkiem usługowo-mieszkalnym. Sawa Apartments oferuje kazimierski Spichlerz Bliźniaczy na sprzedaż jako całość pozostawiając jednak także opcję zakupu poszczególnych apartamentów.

Zobacz zdjęcia wnętrz Spichlerza Bliźniaczego

Spichlerz Bliźniaczy mieści osiem niepowtarzalnych, luksusowych apartamentów o metrażach od 49,92 mkw. do 77,62 mkw. (piętro, parter), jak również dostosowaną do działalności biznesowej salę konferencyjną wraz z zapleczem o powierzchni 139,24 mkw. (poziom -1). Na parterze jest także do zagospodarowania powierzchnia użytkowa 62,76 mkw. Wszystkie apartamenty są skomunikowane windą od poziomu -1 do poziomu trzeciego. Budynek jest także przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

- Jest to nasz unikatowy projekt rewitalizacyjny, mimo faktu, iż prowadzimy obecnie także inne projekty rewitalizacyjne, jak Kozubnik Spa Resort w Beskidzie Małym. Projekt kazimierski jest jednak wyjątkowy w skali kraju. W życiu firmy inwestycyjno-deweloperskiej nieczęsto się zdarza, aby oddawać do użytku obiekt liczący niespełna 500 lat, obiekt luksusowy, na dodatek w tak urokliwym mieście, jak Kazimierz Dolny - komentuje prezes Sawy Apartments Marian Okręglicki. - Z naszego Spichlerza Bliźniaczego olbrzymi pożytek będzie miało środowisko biznesowe, ale nie tylko, gdyż obiekt ten jest bardzo uniwersalnym apartamentowcem. Pieczołowicie odrestaurowany przez nas spichlerz nacieszy oczy także wielu turystów i mieszkańców Kazimierza Dolnego. Razem ze służbami konserwatorskimi włożyliśmy olbrzymi wysiłek w to, aby w stopniu maksymalnym przywrócić Spichlerzowi Bliźniaczemu wygląd jak najbardziej zbliżony do czasu, gdy powstawał.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA