PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe prawo medyczne otworzy perspektywy przed polskimi hotelami - wideo

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 paź 2012 14:21

Turystyka medyczna będzie miała w przyszłości coraz większy wpływ na rynek hotelowy i uzdrowiskowy w Polsce. Wynika to z faktu, iż w drugiej połowie przyszłego roku wejdzie w życie ustawa o leczeniu transgranicznym, która ułatwi obywatelom Unii Europejskiej leczenie w ramach państw członkowskich - mówi Janusz Mitulski, partner, Horwath HTL Polska.

REKLAMA

Szczególne znaczenie ma potencjał polskiej medycyny w takich obszarach jak: okulistyka, ortopedia, kardiologia oraz leczenie przewlekłych schorzeń w uzdrowiskach. - Spodziewam się, że coraz więcej turystów będzie przyjeżdżać w tym celu do Polski i korzystać zarówno z noclegów w ramach hoteli, jak też uzdrowisk - uważa Janusz Mitulski.

Magnesem, który przyciąga zagranicznych „turystów medycznych" do Polski, jest cena. - Atutem będzie cena za porównywalny poziom usługi. Musimy pamiętać, że w naszym kraju powstaje coraz więcej prywatnych, nowocześnie wyposażonych klinik medycznych. Dodatkowo w szpitalach powstają coraz lepiej wyposażone oddziały, polskie uzdrowiska są systematycznie remontowane, a świadczone usługi mają coraz wyższy poziom - podkreśla ekspert Horwath HTL.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA