PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe spojrzenie na hotel Forum w Krakowie

  • PropertyDesign.pl
  • 09 cze 2015 16:24

Budynek dawnego hotelu Forum w Krakowie jest atrakcyjnie położony - blisko zielonych bulwarów Wisły oraz Starego Miasta. Doczekał się pomysłu na ciekawą adaptację. Przestrzeń wokół niego miałaby stanowić centrum kulturalne Krakowa. A w samym budynku oprócz podstawowej funkcji hotelowej znalazłyby się również mieszkania.

REKLAMA

Projekt adaptacji dawnego hotelu Forum w Krakowie wraz z koncepcją zagospodarowania terenu to praca dyplomowa Alicji Nowak wykonana i obroniona niedawno pod kierunkiem Krzysztofa Ingardena.

Działka, na której znajduje się budynek dawnego hotelu Forum, zlokalizowana jest nad Bulwarem Wołyńskim. To tereny należące niegdyś do klubu sportowego Garbarnia. Na początku lat siedemdziesiątych władze miasta podjęły decyzję o wyburzeniu stadionu i wybudowaniu na jego miejscu nowoczesnego obiektu komercyjno-usługowego.

Powierzchnia terenu, nad którym znajduje się obiekt, wynosi 1,2 hektara - jest on niezwykle atrakcyjny nie tylko ze względu na widoki jakie oferuje, ale także na bliskość zielonych bulwarów Wisły oraz Starego Miasta.

 Czytaj więcej: Wyjątkowy pomysł na budynek dawnego hotel Forum w Krakowie

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA